V.Čeburinas: "Kamuolys taip ir nepateko į vartus"

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po lygiosiomis 0:0 su Jūrmalos „Spartaks“ pasibaigusių, bet kelialapį į Europos lygos atkrintamąjį etapą atnešusių, rungtynių teigė, kad rungtynės buvo labai sunkios.

„Rungtynės buvo klampios, buvo labai daug kovos, – mačą apibūdino Lietuvos čempionų treneris. – Tikėjomės, kad antrosios rungtynės bus sunkesnės nei pirmosios, o dar rungtynių pradžioje ir darėme daug nereikalingų klaidų. Tačiau vėliau žaidimą išlyginome, atsirado daugiau protingų veiksmų, darėme tai, ką ir buvome suplanavę. Kamuolys taip ir nepateko į vartus, tačiau dėl išvykoje įmušto įvarčio mums tai buvo pliusas.“

V. Čeburinas taip pat labai dėkojo į stadioną atvykusiems žiūrovams.

„Smagu, kai žiūrovai gali mėgautis geru žaidimu, kai būna mušami įvarčiai, tačiau visai kas kito, kai komandai yra sunku, ir tave taip palaiko. Tuomet žiūrovai tampa tikru 12-uoju žaidėju. Didelis ačiū mūsų aistruoliams, kurie tikrai labai stipriai padėjo“, – tvirtino treneris.

Europos lygos atrankos atkrintamajame etape „Sūduva“ susitiks su Glazgo „Celtic“ komanda. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje rugpjūčio 23 d. 20 val., o atsakomosios – rugpjūčio 30-ąją 22 val. Glazge.

fksuduva.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos