V.Dambrauskas džiaugiasi puolimu: "Vėl įmušėme tris įvarčius"

Vilniaus „Žalgiris“ pergalių seriją „SMScredit.lt A lygoje“ pratęsė iki šešių, namuose 21-ojo turo mače nugalėdamas „Kauno Žalgirį“.

Vilniečių strategas Valdas Dambrauskas nuogąstavo dėl prastokos progų realizacijos, kuri leido varžovams atkurti intrigą antrame kėlinyje.

„Abiejuose kėliniuose sukūrėme po tiek pat momentų įvarčiams pasiekti ir pirmą kėlinį visiškai dominavome. Rezultatas 2:0, mano manymu, tikrai neatspindi to, kas buvo aikštėje, bet antrą kėlinį irgi pradėjome neblogai. Vytas Lukša turėjo progą, dar vienas pavojingas smūgis į vartus, bet po to tikriausiai nusiraminome. Pagalvojome, kad viskas – darbas jau padarytas ir tiktai reikia jį užbaigti.

Reikia pagirti „Kauno Žalgirio“ komandą, kuri kovėsi iki galo, pavyko jiems įmušti įvartį ir 2:1 – visada atsiranda tam tikras nervingumas. Manau, kad kaip galime surasti negatyvių dalykų, taip galima surasti ir pozityvių. Vėl įmušėme tris įvarčius per rungtynes. Džiugina tai, kad turime progų, bet norėjosi šiandien įmušti daugiau“, – apibendrino treneris.

Kalbėdamas apie kito turo mačą su „Trakais“, V. Dambrauskas tikisi, kad lyderių akistatoje apsilankys daug sirgalių.

„Nemanau, kad ji ateityje gali nulemti daugiau negu tris taškus turnyro lentelėje. Turime savaitę, pasiruošime. Kaip ir visada, einame į aikštę nugalėti, tai kitą trečiadienį dvikova pirmos–antros komandos turnyro lentelėje bus įdomi ir tik norėtųsi, kad ją pamatytų kuo daugiau žiūrovų, nes žaidėjams yra daug įdomiau žaisti“, – teigė „Žalgirio“ vairininkas.

Po ilgos pertraukos įvarčių sausrą užnugaryje palikęs Bahrudinas Atajčius pasakojo, jog tikslus smūgis į kauniečių vartus suteiks jam daugiau pasitikėjimo.

„Ankstyvi įvarčiai buvo svarbūs gerai rungtynių pradžiai. Šios dienos pasirodymas nebuvo toks geras, koks galėtų būti, bet trys taškai ir judame toliau.

Įvartis yra įvartis. Apie seriją daug negalvojau: atlikau rezultatyvių perdavimų ir rungtyniavau. Įvartis suteiks pasitikėjimo, turiu ir toliau mušti įvarčius bei kurti progas komandos draugams“, – kalbėjo futbolininkas, džiaugdamasis, jog rungtyniauja kartu su Andrija Kaludžerovičiumi bei išskirdamas artėjančios akistatos su „Trakais“ svarbą.