V.Dambrauskas: "Gynyba sudirbo be priekaištų"

Vilniaus „Žalgiris“ sugrįžo į pergalių kelią ir paliko į antrą poziciją „SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelėje.

Po dvikovos Valdas Dambrauskas teigė, jog susitikimas su Kauno „Stumbru“ buvo nelengvas, išskirdamas drausmingą oponentų gynybą ir pasidžiaugdamas savo gynėjų žaidimu.

„Svarbiausia, kad iškovota pergalė ir trys taškai. Visos trejos rungtynės, kurias per paskutines dešimt dienų žaidėme su „Stumbru“, buvo labai panašios. Šios nuo kitų niekuo neišsiskyrė.

„Stumbras“ demonstravo labai organizuotą, disciplinuotą futbolą, ypač pirmame kėlinyje, kada buvo labai sunku juos pralaužti. Pavyko įmušti įvartį, antrame kėlinyje atsitraukėme, atsirado daug daugiau erdvių. Tiktai gaila, kad nepavyko išnaudoti momentų. Kontratakų metu 5–6 šimtaprocentiniai momentai, tačiau išnaudojome tik vieną.

Antrose rungtynėse nepraleidome, gynyba sudirbo be priekaištų. Įmušti du įvarčiai, iškovoti trys taškai – negali skųstis“, – kalbėjo V. Dambrauskas.

Antrą įvartį į kauniečių vartus įmušęs Vytautas Lukša nesureikšmina to, kad „Trakai“ – vis dar turnyro lentelės viršuje: „Pasisekė, įmušiau pats įvartį. Svarbiausia, iškovojome tris taškus ir šiai dienai labai svarbu. Kai rezultatas 1:0, rungtynės visada nervingos, slėgė įtampa. Pabaigoje įmušėme, 2:0 – sveikinu visus „Žalgirio“ sirgalius. Manau, kad susigrąžinsime savo pirmą vietą – laikas parodys. Čempionato pradžia, dar įsivažiuojame. Buvome duobelėje, bet, manau, lipsime iš jos ir viskas bus gerai.“