V.Dambrauskas: "Mano žaidėjams iš komforto zonos reikėjo išlipti du kartus"

FK „Žalgiriui“ pirmoji kelionė šį sezoną į Uteną baigėsi sėkmingai – vilniečiai 25-ojo A lygos turo mače su Utenos „Uteniu“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 2:1.

Rungtynes svečiai iš sostinės pradėjo sėkmingai, kūrė progas ir kartą pirmame kėlinyje sugebėjo pasižymėti, kai tą padarė Elivelto perdavimu pasinaudojęs Bahrudinas Atajičius. 5-3-2 taktika rungtyniavę žalgiriečiai antrame kėlinyje susidūrė su atkaklesniu uteniškių pasipriešinimu ir kurį laiką rungtyniavo mažumoje, kai už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Mantas Kuklys.

Po pergalingų rungtynių treneris Valdas Dambrauskas pasidžiaugė, jog futbolininkai du kartus išlipo iš komforto zonos, pabrėždamas, kad ši pergalė yra išties svarbi sunkių trijų mačų atkarpoje.

„Šią savaitę siekiame rezultato, nes per septynias dienas turime tris labai svarbias rungtynes. Pirmos buvo čia, sekmadienį turime LFF taurės finalą, o po dviejų dienų poilsio važiuojame į Klaipėdą, kur tikimės lygiai tokių pat sunkių rungtynių. Šiandien norėjome trijų taškų. Manau, kad mano žaidėjams iš komforto zonos reikėjo išlipti du kartus.

Pirmą kartą žaidėme taktine schema 5-3-2, manau, kad prisitaikėme neblogai ir pirmame kėlinyje turėjome 3–4 šimtaprocentines, kurias išpildę galėjome viską nulemti jau pirmame kėlinyje. Antras momentas – raudona kortelė: Likę dešimtiese, turėjome persistatyti, labai neblogai tą padarėme, pelnėme įvartį po individualaus meistriškumo reido. Žaisdami mažumoje, didelių problemų prie savo vartų neturėjome“, – teigė „Žalgirio“ strategas.