V.Dambrauskas: "Mes save patys nustebinome" (VIDEO)

Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgirio“ ekipa po daugiau nei dviejų savaičių pertraukos sugrįžo į „SMScredit.lt A lygos“ kovas, tačiau kelionė į Pakruojį apkarto. Po atkaklios kovos komandos buvo priverstos išsiskirti taikiai, rungtynėms pasibaigus rezultatu 2:2 (1:1).

Šešiolikto turo dvikova prieš tuo metu tik aštuntoje turnyro lentelės vietoje buvusią „Kruojos“ ekipą ir tik vienas iškovotas taškas nepaliko teigiamo įspūdžio žalgiriečių vyriausiajam treneriui Valdui Dambrauskui.

„Mes save patys nustebinome. Kad ir kaip būtų skaudu sakyti, „Kruoja“ pirmame kėlinyje labiau norėjo kovoti nei mes. Tai buvo turbūt blogiausias kėlinys per visą sezoną, kuriame neturėjome jokios žaidimo kontrolės.

Galime kaltinti, ką norime, tačiau, pirmiausia, kiekvienas iš mūsų turi labai rimtai pagalvoti, ką darome. Galima klysti, gali nesisekti, tačiau neturime teisės nekovoti. „Kruoja“ pirmame kėlinyje buvo ta komanda, kuri labiau norėjo nugalėti.

Antrame kėlinyje grįžome į žaidimą, žaidėme žymiai geriau ir sukūrėme nemažai progų prie „Kruojos“ vartų. Būna sunku sugrįžti po pertraukos, kai nėra daug žaidėjų, tačiau tai nėra pasiteisinimas. Taip žaisti, kaip tai darėme šiandien ir švaistyti taškus tiesiog negalima“, - nuoskaudos neslėpė V. Dambrauskas.

Galutiniu rungtynių rezultatu nebuvo patenkintas ir „Žalgirio“ legionierius Semiras Kerla. Anot gynėjo, komanda iki sezono pabaigos nori išlikti pirmoje turnyro lentelės vietoje, o po neiškovotų pergalių serijos žaidėjams bus sunkiau atsigauti psichologiškai.

„Praėjusias rungtynes pralaimėjome, dabar – lygiosios, todėl labai tikiuosi, kad kitą susitikimą laimėsime. Šios rungtynės mums buvo sunkios. Pirmame kėlinyje „Kruoja“ buvo daug geresnė komanda. Jie geriau žaidė aikštės viduryje, kūrė progas.

Antrame kėlinyje bandėme daryti viską, turėjome daug progų, tačiau neįmušėme net ir iš penkių metrų atstumo. Apibendrinant, 2:2 yra teisingas rezultatas“, - sakė S. Kerla.

Po šių rungtynių, surinkę 40 įskaitinių taškų, žalgiriečiai dar vis liko „SMScredit.lt A lygos“ viršuje, tačiau pergalę iškovoję „Trakai“ pavijo čempionų titulą ginančius sostinės futbolininkus. Komandas šiuo metu skiria „Žalgiriui“ palankesnis pelnytų ir praleistų įvarčių santykis.