V.Dambrauskas: nedavėme „Trakų“ komandai žaisti (komentarai, VIDEO)

Vilniaus „Žalgiriui“ pavyko ilgai lauktas revanšas. Antroje „SMScredit.lt A lygos“ lyderių akistatoje, kuri įvyko 27-ame ture, žalgiriečiai po antrame kėlinyje pelnytų įvarčių 2:0 (0:0) nugalėjo „Trakus“.

Treneris Valdas Urbonas („Trakai“): „Reikia pasveikinti „Žalgirį“ su pergale. Noriu vyrams padėkoti, kad stengėsi. Įdėjome maksimumą pastangų, bet šiandien to neužteko. Rungtynių pradžioje bandėme būti aktyvesniais, ieškoti laimės prie „Žalgirio“ vartų, buvo pora situacijų, kada galėjome pasiekti įvartį. Paskui nesugebėjome aikštės viduryje kontroliuoti kamuolio ir tas palaipsniui peraugo į tai, kad atidavėme iniciatyvą. Buvo pavojingos „Žalgirio“ standartinės padėtys. Antrame kėlinyje persistatėme taktinę schemą, siekiant uždengti „Žalgirio“ vidurio saugus. Lyg tai viskas susitvarkė, bet paeiliui praleidome „lengvus“ įvarčius.“

Linas Klimavičius („Trakai“): „Planavome po rungtynių turėti taškų, bet susiklostė taip, kad praleidome du įvarčius ir buvo gana sunku „atžaisti“. Nepasakyčiau, kad strigome, bet po praleisto antro įvarčio komandai buvo smūgis. Žaidimas nebuvo prastas, turėjome momentų pirmame kėlinyje. Antrą kėlinį pradėjome apsimiegoję. Įvarčiai sukrito per kelias minutes, taip kad patys esame kalti. Mes metėmės į priekį, jie turėjo galimybių mus pagauti kontratakose, jiems pulti buvo žymiai lengviau. Su Edvardu (Gaurilovu – alyga.lt past.) žaidžiame gynybos grandyje visą sezoną – jis šiek tiek daugiau kitoje pozicijoje praleido laiko, nepasakyčiau, kad čia stiprus faktorius. Norint kažko tikėtis, po savaitės būtina „Žalgirį“ įveikti.

Treneris Valdas Dambrauskas („Žalgiris“): „Norisi pasveikinti savo komandą su pergale, kuri buvo iškovota sunkioje kovoje. Tikrai nebuvo lengva, ypač pirmame kėlinyje. Pasirinkome taktiką, kad nedavėme „Trakų“ komandai žaisti, manau, tai pilnai pasiteisino, tačiau žaidime su kamuoliu truputį trūko atsipalaidavimo. Buvo gana didelė įtampa, nes šių rungtynių kaina gana didelė. Per pertrauką nusiraminome ir šiai dienai įrodėme, jog esame geresni.“

Mantas Kuklys („Žalgiris“): „Emocijos geras, galime vadinti tai derbiu. Sunkios rungtynės. „Trakai“ iš pradžių turėjo keletą momentų, galėjo mus nubausti, rungtynės galėjo pasisukti kitaip. Iš pradžių mums gal šiek tiek šypsojosi sėkmė, bet antrame kėlinyje atradome savo žaidimą. Pelnėme antrą įvartį ir paskui kontroliavome rungtynes. Jie neblogai kontratakavo, gal šiek tiek sėkmės buvo mūsų pusėje, bet galvoju, kad šiandien buvome stipresni.“