V.Dambrauskas: "Trečios nelaimėtos rungtynės pradeda slėgti žaidėjus"

Antradienį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pradėjo kelią link LFF taurės finalo, tačiau pirmosiose pusfinalio rungtynėse kluptelėjo ir tik po dramatiškos kovos pasiekė lygiąsias 1:1. Marius Žaliūkas teigia, kad tai buvo tik pirmas kėlinys, o viskas spręsis antrajame.

„Rezultatas, žinoma, mūsų netenkina. Tačiau tikiu, kad antram kėliniui būsime pasiruošę šimtu procentų. Tikiu, kad tiek mes, tiek „Stumbras“ bus motyvuoti kovoti iki galo. Jau keliose rungtynėse įsitikinome, kad šiemet lengvų kovų nebus. Visi su mumis kovoja. Turėtume suprasti, kad žaidžia ne pavardės, o komandos“, - sakė gynėjas.

Ne pirmose rungtynėse nelaimintys žalgiriečiai antrajame kėlinyje atsilikinėjo ir nuo Kauno „Stumbro“, o rezultatą išlyginti pavyko tik pridėto laiko metu. M. Žaliūkas atskleidė ir tai, ką komanda norėtų pakeisti jau artimiausiose rungtynėse.

„Turėtume išlaikyti „sausus“ vartus. Tačiau to pastaruoju metu mums nepavyksta įvykdyti. Taip pat turėtume būti aštresni atakose. Žinoma, kad po tokios nesėkmingos atkarpos kyla neigiamos emocijos, tačiau mes turime save „perlaužti“. Todėl artimiausiose rungtynėse turėsime siekti tik pergalės“, - sakė žalgirietis.

Vyriausiasis komandos treneris Valdas Dambrauskas teigė negalintis šio susitikimo vertinti teigiamai, nes komandai nepavyko pasiekti pagrindinio tikslo – pergalės.

„Tai nėra gerai. Gerai yra tik tai, kad dar turime antras rungtynes pasitaisymui. Turime gerai pasižiūrėti į save. Trečios nelaimėtos rungtynės pradeda slėgti žaidėjus, taip jie pradeda bijoti padaryti klaidų. Tokiose situacijose turime dar labiau visi susitelkti, dar stipriau treniruotis ir siekti tų tikslų, kuriuos buvome išsikėlę. Antrose rungtynėse turėsime įrodyti, kad esame verti patekti į finalą.

Šiose rungtynėse „Stumbras“ buvo labai organizuoti gynyboje, jie kantriai laukė mūsų klaidų ir vieną jų išnaudojo. Kadangi jie buvo itin susitelkę savo aikštės pusėje, mums buvo sunku pralaužti jų pasipriešinimą. Visgi džiaugiuosi, kad net ir paskutinėmis minutėmis futbolininkai kovėsi iki galo ir surado būdų, galbūt netradicinių „Žalgiriui“, ilgais perdavimais pralaužti gynybą ir pelnyti įvartį“, - sakė V. Dambrauskas.

Atsakomąsias rungtynes LFF taurės pusfinalyje komandos žais balandžio 24 dieną Kaune. Susitikimo pradžia – 15 valandą.

O artimiausias rungtynes žalgiriečiai žais jau šį šeštadienį, balandžio 16-ąją su Kauno „Kauno Žalgirio“ ekipa. Susitikimas LFF stadione prasidės 16 valandą, o išankstinius pigesnius bilietus galima įsigyti vos po 3 eurus visose „Bilietų pasaulio“ kasose.