V.Dambrauskas: "Vėl užlipome ant to paties grėblio"

Vilniaus „Žalgiris“ nepasinaudojo galimybe sumažinti atsilikimo nuo „Trakų“ komandos „SMScredit.lt A lygoje“. Čempionas pirmavo rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“, tačiau persvaros neišlaikė. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Po mačo vyr. treneris Valdas Dambrauskas neslėpė apmaudo dėl prarastų brangių taškų teigdamas, kad rinktinių pertrauka išbalansavo komandą.

„Vėl užlipome ant to paties grėblio. Jei iki šios pertraukos žaidėme disciplinuotą, galbūt ne tokį patrauklų akiai, tačiau tikrai solidų futbolą, tai šiandien surasti kažkokio pozityvo labai sunku. Ko gero, pagal tai, kas vyko aikštėje, tos pergalės nebuvome verti. Aišku, galėjome įmušti, galėjo viskas būti kitaip, bet reikia pasveikinti „Kauno Žalgirį“ su geromis rungtynėmis. Jeigu ne vartininkas, jie mus irgi galėjo nubausti dar kartą“, - sakė vilniečių treneris.

Jo teigimu, reikia suprasti, kad tokiu žaidimu buvo pavesta komanda, klubas ir sirgaliai, todėl būtina tai taisyti ateityje. Žalgiriečiams trūko Sauliaus Mikoliūno, Manto Kuklio, Eltono, Bahrudino Atajičiaus, tačiau V.Dambrauskas tvirtino, kad teisintis negalima.

„Tiek tie, kurie išeina į aikštę, tiek aš - visi kartu turime prisiimti atsakomybę, nes taip kaip šiandien žaisti negalima“, - griežtai rungtynes įvertino specialistas.

Įvarčio autoriaus Justo Lasicko nuomone galima ieškoti daug pasiteisinimų, bet jų komanda neieško.

„Šiandien nesužaidėme tokių rungtynių, kokias turėtume, ir to pasekoje praradome du taškus. Neišnaudojome progos priartėti prie lyderių, bet dabar laukia tarpusavio susitikimas, turėsime ten atsigriebti“, - kalbėjo futbolininkas.

Jam buvo malonu pelnyti pirmąjį savo įvartį čempionate, bet jis po rungtynių daug džiaugsmo neatnešė.

„Patys suprantate, ne tokioje situacijoje. Jei būtų pergalė, visai kitos ir emocijos būtų“, - sakė J.Lasickas.