Vėl „Barcelona“ prezidento posto sieksiantis J. Laporta žada sugrąžinti P. Guardiolą © JumpStory nuotr.

Dviprasmiškai vertinamas buvęs „Barcelona“ klubo vadovas Joanas Laporta Katalonijos televizijai prasitarė, kad kitais metais dalyvaus prezidento rinkimuose.

Nuo 2003-ųjų iki 2010-ųjų „Barcai“ vadovavęs J. Laporta sudarys konkurenciją dabartiniam prezidentui Josepui Maria Bartomeu ir Victorui Fontui, kurio šansai artėjančiuose 2021 m. rinkimuose yra vertinami palankiausiai.

J. Laporta tvirtina, kad turi labai tvirtą kozirį – jis pažadėjo, kad sėkmingų rinkimų atveju į Barseloną sugrįš Pepas Guardiola, su kuriuo ir turėjo sėkmingiausią etapą klubo istorijoje.

„Dirbu ties rinkimais. Artimiausiu metu turėčiau pateikti savo kandidatūrą“, – katalonų TV3 televizijai pareiškė J. Laporta. – Jau buvau prezidentu ir būčiau sujaudintas galimybe vėl juo tapti. 2021-aisiais turėsime dramatišką situaciją ir turime tuo pasirūpinti. Dirbu su tais žmonėmis, kuriais pasitikiu.“

„Būčiau už tai, kad Guardiola grįžtų į Barseloną. Dabar jis priklauso „Man City“ klubui, tačiau Pepui reikėtų apsispręsti pačiam.

Jis Barselonoje yra ikona ir dauguma katalonų norėtų, kad jis vėl treniruotų mūsų komandą. Kai ateis tinkamas laikas, pasikalbėsiu asmeniškai su žmogumi, kuris turėtų tapti „Barcelona“ treneriu 2021-aisiais“, – pareiškė J. Laporta.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
 • bodylip

  Truputį skiriasi antraštė ir turinys? Nematau kažkaip jokio pažado

  • +1
 • bodylip

  Truputį skiriasi antraštė ir turinys? Nematau kažkaip jokio pažado

  • +1
 • bodylip

  Truputį skiriasi antraštė ir turinys? Nematau kažkaip jokio pažado

  • +1

Kitos naujienos