Vėl sausus vartus išlaikiusi „Inter“ ekipa nušlavė „Serie A“ autsaiderius © REUTERS nuotr.

„Inter“ ekipa pastaruoju metu „Serie A“ pirmenybėse yra pagavusi nevaikišką formą.

Šiandien „Nerazzurri“ Italijos pirmenybėse jau 6-ąją pergalę iš eilės – išvykoje 5:0 sutriuškino „Salernitana“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje „Inter“ gretose tikslus buvo Ivanas Perišičius bei Denzelis Dumfriesas. Antrajame kėlinyje pasižymėjo Alexis Sanchezas, Roberto Gagliardini bei Lautaro Martinezas. Pastarieji du kilo nuo suolo.

Po šios pergalės Italijos čempionai fiksuoja jau tokią formą – iškovojo paskutinius 25 taškus iš 27 galimų. O per paskutines 5 rungtynes įmušė 16 įvarčių ir nepraleido nei vieno įvarčio. Galima teigti, jog „Nerazzurri“ vėl demonstruoja čempionišką formą.

Savaitgalio rungtynėse prie „Inter“ ekipos turnyrinės lentelės viršūnėje gali priartėti „Napoli“, „AC Milan“ bei „Atalanta“ ekipos.