Vėlyvas C. Pulisiciaus įvartis padovanojo „Chelsea“ ekipai pergalę prieš „West Ham“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienį po atkaklios kovos Londono „Chelsea“ namuose rezultatu 1:0 įveikė „West Ham“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje, nei viena komanda komanda nesusikūrė itin pavojingų progų. „Plaktukai“ gynėsi kompaktiškai ir drausmingai, tad Tuchelio auklėtiniams tokį savo oponentų pasipriešinimą pralaužti buvo sudėtinga.

Antrame kėlinyje vaizdas buvo kiek kitoks. „Aristokratų“ puolėjas Timo Werneris iššvaistė keletą labai gerų progų, tačiau jų išnaudoti nepavyko. „West Ham“ gretose puikia galimybe išvesti savo ekipą į priekį nepasinaudojo Tomas Soucekas.

87 minutę į „West Ham“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Negana to, Craigui Dawsonui prasižengusiam prieš Romelu Lukaku buvo parodyta raudona kortelė. Vis gi, prie žymos stojęs Jorginho atliko itin prastą smūgį ir „Plaktukų“ vartų sargas Lukasz Fabianskis nesunkiai jį atlaikė.

Tačiau, vos už keletos akimirkų šeimininkai pasiekė pergalingą įvartį. 90 minutę Christianas Pulisicius pasiuntė kamuolį į vartus ir padovanojo savo ekipai 3 taškus.

Po šio susitikimo „Chelsea“ ir toliau gan tvirtai stovi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, septintoje vietoje esantį „West Ham“ ir šeštoje pozicijoje stovinčius „Manchester United“ skiria du taškai.