Vėlyvas Casemiro įvartis padovanojo brazilams kelialapį į aštuntfinalį © REUTERS nuotr.

Pirmadienio vakarą pasaulio futbolo čempionate, G grupės rungtynėse Brazilija rezultatu 1:0 įveikė Šveicariją.

Pirmame kėlinyje realiausią progą pasižymėti turėjo Vinicius Junioras, kurio smūgį atlaikė puikiai sužaidęs Šveicarijos rinktinės vartininkas Yannas Sommeris.

Vinicius Junioras sugebėjo pasiūsti kamuolį į vartus 64 minutę, tačiau pastarojo įvartis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

Visgi, Brazilija sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį 83 minutę. Puikią komandinę ataką, smūgiu į viršutinį vartų kampą užbaigė Casemiro.

Šio mačo rezultatas reiškia, kad Brazilija po dviejų turų turi šešis taškus G grupėje ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje. Tuo tarpu, šveicarai su trimis taškai lieka antri.