Vėlyvas K. Benzema dublis atnešė pergalę „Real“ ekipai © AP nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiame „La Liga“ čempionato mače Madrido „Real“ išvykoje rezultatu 2:0 palaužė „Real Valladolid“ vienuolikę.

„Valladolid“ pagirtinai priešinosi Ispanijos čempionams beveik visų rungtynių metu, tačiau „karališkasis“ klubas sugebėjo rungtynių pabaigoje įrodyti savo pranašumą. 83 minutę į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Karimas Benzema, taip išvesdamas savo komandą į priekį.

Negana to, raudoną kortelę prieš save išvydo teisėjo sprendimą skirti baudinį kritikavęs „Valladolid“ komandos puolėjas Sergio Leonas.

89 minutę „Real“ išsprendė visus klausimus šiame susitikime. Po Eduardo Camavinga'os perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė dublį į savo sąskaitą įsirašęs Karimas Benzema.

Po šių rungtynių Carlo Ancelotti auklėtiniai bent kuriam laikui rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tašku lenkdami laipteliu žemiau esančią „Barcelona“. Tiesa, katalonai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.