"Vėtra" ir "Atlantas" pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Šiandien, pirmose devinto "A-lygos" turo rungtynėse, "Žalgirio" stadione, susikovė Vilniaus "Vėtra" ir Klaipėdos "Atlantas". Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1. Vilniečiai, uždirbę vieną tašką, bent jau laikinai aplenkė kitą miesto komandą "Žalgirį".

"%c00123" - "%c00124" 1 - 1
48' %p02704
58' %p02603

79' iš aikštės pašalintas %p02617

Mačą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai. 10 minutę Vasiliausko smūgį iš toliau sugauna vartininkas. Po keturių minučių "Atlantas" uždirba baudos smūgį netoli baudos aikštelės, bet Karalius šauna pro šalį. 20 minutę aktyvusis Vasiliauskas klastingu smūgiu iš penkiolikos metrų bando permestį vartų sargą Valių, bet šiam pavyksta kamuolį nukreipti į kampinį. Žaidimas po truputį išsilygina. 37 minutę puikią progą gauna Karalius, bet iš visiškai laisvas iš penkių metrų smūgiuoja šalia virpsto. Likus minutei iki pertraukos visiškai šalia baudos aikštelės dešinėje griaunamas "Vėtros" žaidėjas, bet Sasnausko bandymas netikslus.

Sužaidus vos kelias minutes antrajame kėlinyje klaipėdiečiai išsiveržia į priekį - Deveika gauna tikslų perdavimą baudos aikštelėje ir iš arti pasiunčia kamuolį į vartus. Po įvarčio žaidimas suaktyvėja, nes "Vėtra" nori išlyginti rezultatą. Jiems tai pavyksta 61 minutę: teisėjui skyrus baudos smūgį iš 20 metrų puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą pataiko Sasnauskas. Įtampa aikštėje po truputį auga, o pirmas jos neišlaiko po keitimo išėjęs nigerietis Douglasas, kuris už susistumdymą su varžovu pašalinamas iš aikštės. Toks įvykių posūkis išderina vilniečių žaidimą, ir svečiai perima iniciatyvą. 81 minutę Karaliaus smūgį iš 25 metrų į kampinį nukreipia vartininkas Poškus. Po penkių minučių nestabdydamas efektingai muša Deveika, bet kamuolys skrieja virš vartų. Likus vienai minutei perdavimą baudos aikštelėje gauna Puotkalis, susistabdo kamuolį, bet smūgiuoja tiesiai į vartininką. Nors teisėjas pridėjo dvi minutes, mačas baigėsi lygiosiomis. Tokia baigtimi buvo labai nusivylęs "Atlanto" treneris Vacys Lekevičius, nuaidėjus teisėjo švilpukui išėjęs peikti savo žaidėjo, o vėliau atsigulęs prie kampinio gairelės.