"Vėtra" nutraukė nelaimėtų rungtynių Klaipėdoje seriją © Eurofootball.lt
Lietuvos A lygos čempionato 29-ojo turo rungtynėse "Vėtra" išvykoje susitiko su Klaipėdos "Atlantu" ir nugalėjo rezultatu 2-1 bei iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Antrą turą iš eilės du įvarčius "Vėtrai" pelnė komandos kapitonas Dejanas Milošeskis.

Klaipėdos "Žalgirio" stadionas, 215 žiūrovų
Teisėjas - Algimantas Kontvainas
"%c00124" 1 – 2 "%c00123"
4’ [1 - 0] Kazimieras Gnedojus
29’ [1 - 2] Dejan Milošeski
42’ [1 - 2] Dejan Milošeski (11m.)

"Atlantas": A.Lekevičius; Šarūnas, Ramonas, R.Maciulevičius (72' E.Užkuraitis), Henrique; Petreikis, Gnedojus, Navikas, Gudelj; Jonathan, Aničič,

"Vėtra": V.Žutautas; Kijanskas, Budimir, A.Jankauskas, Juška; Šernas, Butrimavičius, Cvetanovski, Vėževičius (70' Malinin); Milošeski; R.Karčemarskas (53' V.Kvaratskhelia)

"Atlanto" komandai šiose rungtynėse dėl gautų diskvalifikacijų negalėjo vadovauti nei vyriausiasis treneris Vacys Lekevičius, nei trenerio asistentas Rimantas Žvingilas.

"Vėtros" treneriams prieš mačą teko daryti nemažai korekcijų komandos sudėtyje. Vidurio gynėjų porą sudarė Algis Jankauskas ir praėjusį turą dėl diskvalifikacijos praleidęs Marijanas Budimiras, kraštuose žaidė Tadas Kijanskas ir iš saugų linijos atitrauktas Egidijus Juška. Vidurio saugų pozicijas užėmė iki tol gynyboje žaidę Gjoko Cvetanovski ir Gediminas Butrimavičius, o saugas Dejanas Milošeskis pastumtas į puolimą.

Jau 4 susitikimo minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. Pavojingą "Atlanto" baudos smūgį atremė Vaidas Žutautas, tačiau varžovų atakai tęsiantis nuo 16 metrų atstumo tiksliai smūgiavęs Kazimieras Gnedojus išvedė klaipėdiečius į priekį 1-0.

6 minutę kamuolys atsidūrė ir "Atlanto" vartuose, kai po D.Milošeskio baudos smūgio neužtikrintai sužaidus vartininkui Arnui Lekevičiui pirmas prie atšokusio kamuolio suskubęs G.Butrimavičius nuo vartų linijos nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo "Vėtros" saugo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

"Vėtros" futbolininkai perėmė iniciatyvą ir spaudė varžovus, tačiau gan ilgą laiką nieko pavojingo nepavyko sukurti.

Rezultatą "Vėtra" išlygino 30 minutę. Suklaidinęs varžovą ir į baudos aikštelę įsiveržęs Darvydas Šernas perdavė kamuolį Rolandui Karčemarskui, pastarojo tikslus perdavimas laisvam D.Milošeskiui ir "Vėtros" kapitonas smūgiu iš dešimties metrų atstumo pasiuntė kamuolį į tinklą, išlygindamas rezultatą 1-1.

Dar iki pertraukos "Vėtra" persverė rezultatą savo naudai. Kėliniui artėjant į pabaigą, baudos aikštelėje perdavimą gavęs R.Karčemarskas suklaidino varžovą buvo pargriautas. Teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo D.Milošeskis.

Antrą kėlinį aktyviai pradėjo "Atlantas", kuris surengė keletą pavojingų atakų. 52 minutę iš arti smūgiavo Hrvatinas Gudeljus, tačiau jo smūgis netikslus. 54 minutę dar viena "Atlanto" ataka baigėsi netiksliu Jonatano Torreso smūgiu.

"Vėtra" neužsibuvo prie savo vartų ir netrukus kamuolys atsidurė "Atlanto" vartų tinkle, kai po užsitęsusios "Vėtros" atakos, tiksliai smūgiavo Robertas Vėževičius. Tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir "Vėtros" persvara išliko minimali.

Atlaikę "Atlanto" šturmą ir patikimai apsigynę, "Vėtros" futbolininkai išlygino žaidimą ir rungtynių pabaigoje dar galėjo padidinti skirtumą.

Iki mačo pabaigos likus dešimčiai minučių, dukart iš toli pavojingai smūgiuavo G.Butrimavičius, tačiau jo smūgiams šiek tiek pritrūko tikslumo. 84 minutę po D.Milošeskio baudos smūgio iš net 36 metrų atstumo, kamuolio nesugraibė A.Lekevičius.

"Vėtra" nugalėjo "Atlantą" rezultatu 2-1 ir nutraukė nelaimėtų rungtynių Klaipėdoje seriją.