"Vėtra" su "Sūduva" sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Šeštadienį "A lygos" 12-ojo turo varžybose susitiko dvi turnyrinės lentelės kaimynės: "Vėtra" ir "Sūduva". Gana blankios rungtynės baigėsi lygiosiomis 0-0.

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 1080 žiūrovų
Teisėjas - Saulius Atmanavičius
Vilniaus "%c00123" 0 - 0 Marijampolės "%c00125"

"Vėtra": Kozyrev; A.Jankauskas, Budimir, Skerla, Pedro; Vėževičius (69' Šernas), Butrimavičius (65' Božinovski), Panka, Milošeski; Severino, E.Juška (79' V.Stankevičius)

"Sūduva": Klevinskas; Sobol, M.Skinderis, Mikuckis, V.Slavickas; T.Miklinevičius, Willer, Kozyuberda, Jasaitis (46' D.Maciulevičius); Shuganov, G.Juška (64' Urbšys)

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurių gretose trūko į dublerių komandą perkeltų Juliaus Raliukonio ir Nerijaus Sasnausko. Iš toli smūgiavo "Vėtros" saugai Mindaugas Panka ir Dejanas Milošeskis, tačiau jų bandymai tikslo nepasiekė.

Kiek vėliau virš vartų mušė Lima Severino, o "Sūduva" atsakė nestipriu aukštaūgio Vitalijaus Šuganovo smūgiu, kurį be vargo atrėmė Stanislavas Kozyrevas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui vilniečių gynėjas Pedro pavojingai skersavo kamuolį Egidijui Juškai, tačiau marijampoliečių vartininkas Saulius Klevinskas nukabino kamuolį nuo "Vėtros" puolėjo galvos.

Sužaidus dar keletą minučių M.Panka puikiai suklaidinęs "Sūduvos" gynėją išbėgo prieš vartininką S.Klevinską, tačiau pastarojo pergudrauti nesugebėjo. Marijampolės klubui sunkiai sekėsi kurti atakas, o kiek labiau įsiminė tik Willerio smūgis iš toli.

Kėlinio pabaigoje "Sūduvos" legionierius Sergejus Kozyberda po individualaus reido perdavė kamuolį Gvidui Juškai, kuris mušė virš vartų. Paskutiniosios pirmojo kėlinio progos neišnaudojo "vėtros" puolėjas Lima Severino, gavęs kamuolį gana patogioje padėtyje, tačiau smūgiavęs labai netiksliai.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė D.Milošeskio ir Willerio netaikliais smūgiais iš toli. Šiek tiek vėliau po keitimo aikštėje pasirodęs ir savo ekipos žaidimą pagyvinęs Darius Maciulevičius perdavė kamuolį V.Šuhanauvui, tačiau šis galva mušė pro šalį.

Kėlinio viduryje kiek aktyviau žaidė "Sūduva", tačiau kažko pavojingo jiems sukurti nepavyko, o D.Maciulevičiaus smūgis iš toli buvo netaiklus.

Kiek vėliau aktyviai rungtyniavęs D.Milošeskis pavojingai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, bet Marijanas Budimiras jo nepasiekė. Dar vėliau tas pats D.Milošeskis keldamas kampinį vos nenukreipė kamuolio į vartus, tik paskutinę akimirką, kamuolį virš skersinio nukreipė "Sūduvos" vartininkas.

Rungtynėms artėjant į pabaigą "Vėtra" atakavo vis aktyviau: Pedro smūgį ne be vargo sugavo S.Klevinskas, o gynėjas Algis Jankauskas mušė tiesiai į varžovų vartininką.

"Vėtros" atakos rezultato nedavė ir komanda buvo priversta tenkintis lygiosiomis 0-0.