V.Granatkino turnyre lietuviai pralaimėjo ir slovakams (VIDEO)

Lietuvos jaunimo U-18 (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė tarptautiniame V.Granatkino taurės turnyre patyrė dar vieną nesėkmę.

Svajūno Česnulio auklėtiniai 0:2 pralaimėjo slovakams.

Pirmąjį įvartį lietuviai praleido jau 8-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo Matėjus Oravecas. 42-ąją minutę Kevinas Kele rezultatą padvigubino.

Priminsime, kad turnyro debiuto mače mūsų šalies atstovai 1:4 buvo sutriuškinti baltarusių.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...