Ispanijos čempionės "%c00004" ir Ispanijos rinktinės žvaigždė Vicente (%p00180) žiniasklaidai patvirtino, kad sulaukė pasiūlymų iš daugelio Europos futbolo grandų, tačiau dar kartą patikino, kad jis liks Valensijoje, nepaisant to, kad jis jaučiasi nepakankamai įvertintas savo dabartinio klubo.

Po pastarojo puikaus sezono bei įspūdingo pasirodymo pirmosiose Europos čempionato rungtynėse Vicente tapo vienu geidžiamiausių Europos žaidėjų.

Pats žaidėjas praėjusią savaitę pareiškė, kad jaučiasi nepakankamai įvertintas dabartinio savo klubo. "Valencia" tuo tarpu stengiasi išlaikyti savo žvaigždę ir neseniai pasiūlė žaidėjui pratęsti kontraktą keturiems metams, tačiau būtent dėl pastarojo pasiūlymo ir kilo žaidėjo nepasitenkinimas.

Vicentes kontraktas su UEFA Taurės laimėtoja baigsis tik 2007 metais, tačiau kontrakto pratęsime pasiūlyta alga yra daug mažesnė nei daugiausiai uždirbančių klubo žaidėjų. Būtent dėl šios priežasties Vicente pasijuto neįvertintas klubo vadovybės.

Tik sužinoję apie Vicentes nepasitenkinimą "Juventus" ir "Man Utd" pateikė pasiūlymus žaidėjui. Vicente pripažino, kad jo agentas sulaukė pasiūlymų, tačiau pridūrė, kad niekur neketina vykti, nes myli savo dabartinį klubą.

"Vienintelis dalykas, kurio aš dabar noriu, tai kad "Valencia" pradėtų mane vertinti, - Ispanijos sporto dienraščiui "Marca" kalbėjo Vicente. - Aš nemanau, kad jie tai daro, ir tame yra visa problema. Aš noriu ir ketinu atstovauti "Valencia" iki 2007 metų".

"Aš visada svajojau žaisti "Valencia" gretose ir ketinu čia likti - tai jau nuspręsta," - ryžtingai gandus paneigė Ispanijos rinktinės narys.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos