Šiand ien Anglijos dienraštis "The Sun" rašo, kad Anglijos čempionų Londono "%c00041" žvaigždė Patrickas Vieira (%p01553) pareiškė klubo vadovybei norįs palikti klubą. Žaidėjas klubo tarybai teigė savo norą išreiškęs ir klubo vyriausiajam treneriui Arsenui Wengerui.

Neabejotinai pagrindiniu kandidatu į šį žaidėją yra Ispanijos futbolo grandas Madrido "%c00003". Manoma, kad prieš tai "Arsenal" jau atmetė Ispanijos klubo pasiūlymą parduotį šį galingai sudėtą žaidėją, tačiau dabar manoma, kad Anglijos čempionai gali susigundyti 30 milijonų svarų sterlingų ( daugiau nei 150 milijonų litų) pasiūlymu.

Anksčiau visada atmetinėjęs kitų klubų pasiūlymus Vieira savo teiginiais tikrai taps didelės kovos dėl jo iniciatoriumi. Į šią kovą beveik garantuotai įsitrauks Romano Abramovičiaus Londono "%c00042" bei Italijos futbolo grandas Milano "%c00037".

Labai nepatenkinta "Arsenal" vadovybė dabar jaučiasi bejėgė sustabdyti šį Prancūzijos rinktinės žaidėją.

Savo straipsnyje "The Sun" taip pat tvirtina gegužės mėnesį atskleidęs, kad "Arsenal" siūlė Madrido klubui 18 milijonų svarų sterlingų (apie 94 milijonus litų) už "Real" puolėją Fernandą Morientesą (%p00930) ir tai karališkasis klubas dabar galėtų panaudoti kaip pagrindinį jauką norėdami prisivilioti Vieirą.

"Arsenal" tikrai nenori paleisti vieno iš ekipos lyderių, tačiau "Real" prezidentas Florentinas Perezas yra pasiryžęs įtraukti Morientesą į savo pasiūlymą "bet kokia kaina" nupirkti Vieirą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos