Vienas techniškiausių lietuvių A.Novikovas atstovaus "Bochum" klubui

Vokietijos antrojoje Bundeslygoje turėsime savo šalies atstovą. Sutartį su „VfL Bochum“ klubu pasirašė vienas talentingiausių savo kartos šalies futbolininkų Arvydas Novikovas.

Pastaruosius dvejus metus 24 metų saugas atstovavo Aujės „Erzgebirge“ komandai. Joje futbolininkas sužaidė 41 mačą ir pelnė 5 įvarčius. Praėjusį sezoną „Erzgebirge“ iškrito į žemesnį divizioną ir A.Novikovas nusprendė su juo atsisveikinti.

1848 metais įkurtas Bochumo klubas pastarajame antrojo Vokietijos futbolo ešelono sezone užėmė 11 vietą. Pastarąjį kartą elitinėje Bundeslygoje Bochumo futbolininkai žaidė prieš penkis metus. Teisės į lietuvį  „VfL Bochum“ klubui priklausys iki 2017 m. birželio 30 d.

„Norėčiau padėkoti už suteiktą galimybę ir pasitikėjimą, nepaisant patirtos traumos, kai susižeidžiau praėjusio sezono pabaigoje. Pastaruoju metu dirbau pagal individualią programą, tad yra labai malonu sugrįžti treniruotis su komanda“, – dėdamas parašą ant sutarties, kalbėjo lietuvis. 

„VfL Bochum“ direktorius Christianas Hochstatteris taip pat palankiai atsiliepė apie naujoką. „Arvydas turi patirties antrojoje Bundesligoje ir atitinka mūsų propaguojamą filosofiją. Jis – greitas, turi puikias kamuolio valdymo savybes ir bus svarbus mūsų pirkinys. Per pastaruosius metus lietuvis jau ne kartą įrodė, kad gali sukelti daugybę problemų savo varžovams“, – kalbėjo klubo vadovas.

Visagino „Inter“ komandoje karjerą pradėjęs A.Novikovas daugiausia sezonų yra praleidęs Škotijoje, kur 2008-2013 m. atstovavo Edinburgo „Hearts“.

Lietuvos rinktinėje A.Novikovas yra sužaidęs 18 rungtynių ir įmušęs 2 įvarčius, tačiau dėl kulkšnies traumos jis praleido pastarąsias nacionalinės komandos rungtynes su Anglijos ir Šveicarijos komandomis.

Šiuo metu A.Novikovas yra visiškai pasveikęs po traumos ir naujoje komandoje gali debiutuoti jau šį sekmadienį, kai „VfL Bochum“ futbolininkai pradės naująjį sezoną rungtynėmis svečiuose su „Paderborn“.

15min.lt