Vieno įvarčio deficitą panaikinusi „Manchester City“ ekipa įveikė PSG © REUTERS nuotr.

„Manchester City“ užsitikrino pirmąją vietą A grupėje.

„Miestiečiai“ namuose įveikė lentelės kaimynus, PSG ekipą 2:1.

Pirmajame kėlinyje rungtynių šeimininkai dominavo, tačiau pasižymėti nesugebėjo. PSG turėjo vos vieną realesnę progą, kai Kyliano Mbappe smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Tiesa, antrajame kėlinyje prancūzo smūgis jau pasiekė tikslą, PSG įsiveržė į priekį 1:0. Po praleisto įvarčio „Manchester City“ ekipa atsigavo ir vėl pradėjo dominuoti.

Galiausiai „miestiečių“ pergalę nulėmė tikslūs Raheemo Sterlingo ir Gabrielio Jesuso įvarčiai.

Kitose grupės rungtynėse „RB Leipzig“ svečiuose net 5:0 sutriuškino Briugės „Club“ ekipą.

Po šio turo aišku, kad PSG ir „Man City“ į atkrintamųjų etapą žengs iš 2-osios ir 1-osios vietos atitinkamai.