„Vikingai“ ir „Pramogos“ iškovojo pergales

Sekmadienį Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos likusios 18-ojo turo rungtynės. Jose pergales šventė favoritai Jonavos „Vikingai“ ir Gargždų „Pramogos“. Pirmiesiems ta pergalė lengva nebuvo, o „Pramogos“ laimėjo užtikrintai.

„Vikingai“ po atkaklios kovos 3:2 palaužė Vilniaus „TurboTransfers“. Pirmajame kėlinyje „Vikingai“ įmušė du įvarčius ir iš varžovų atsako nesulaukė. 5 minutę pasižymėjo Jurijus Jeremejevas, o po keturių minučių – Paulius Osauskas.

Visgi po pertraukos „TurboTransfers“ gan greitai rezultatą sušvelnino, kuomet 24 minutę įvartį įmušė Aivaras Meškinis.

Vieno įvarčio persvarą „Vikingams“ pavyko išsaugoti gan ilgą laiką ir tik kėlinio gale ją padidino Genaras Samsonik.

Tačiau jau po minutės Tomas Sirevičius vėl priartino „TurboTransfers“ prie varžovų vos per vieną įvartį ir sugrąžino intrigą.

Ją panaikinti galėjo J.Jeremejevas, bet jis neįmušė baudinio. Nepaisant to, „Vikingai“ vieno įvarčio persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę.

Tuo metu Gargždų „Pramogos“ namuose 7:2 susitvarkė su „Panevėžys-Sportidus“ ekipa, kuri sėkmingai priešinosi tik kėlinį.

Komandos rungtynių pradžioje apsikeitė įvarčiais, o į priekį 2:1 įsiveržė svečiai. Kėlinio pabaigoje Ernestas Razonas rezultatą išlygino, o po pertraukos įvarčius jau mušė tik „Pramogų“ žaidėjai.

Aurimas Skurdelis jau pirmą minutę išvedė Gargždų ekipą į priekį, o gan greitai persvarą didino Donatas Stankevičius ir Ernestas Razonas.

„Panevėžys“ turėjo šansų sušvelninti rezultatą, bet Jonas Lebedevas neįmušė paskirto baudinio. Galiausiai viskas pasibaigė dar dviem tiksliais „Pramogų“ smūgiais ir jų užtikrinta pergale.

Jonavos „Vikingai“ 3 : 2 „TurboTransfers“

5‘ [1 : 0] Jurij Jeremejev

9‘ [2 : 0] Paulius Osauskas

24‘ [2 : 1] Aivaras Meškinis

38‘ [3 : 1] Genaras Samsonik

39‘ [3 : 2] Tomas Sirevičius