„Vikingai“ krito savų žiūrovų akivaizdoje © futsal.lt nuotr.

Sekmadienį Futsal A lygoje buvo sužaistos vienintelės trečiojo turo rungtynės ir jose buvo užfiksuota staigmena. Šalies vice-čempionai Jonavos „Vikingai“ savo namų arenoje neatsilaikė prieš SFK „Panevėžį“ ir pralaimėjo svečiams rezultatu 1:4.

Kertiniai rungtynių momentai vykdavo kėlinių viduryje. Pirmoji tokia atkarpa buvo užfiksuota tarp 12 ir 14 minutės, kuomet „Panevėžiui“ pavyko įmušti du įvarčius be varžovų atsako. 12 minutę svečius į priekį išvedė Žilvinas Banys, o po dvejų minučių dar vieną įvartį pridėjo Marius Butėnas.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje įmušta nebuvo. Jų nebuvo ir pirmąją antrojo kėlinio dalį. Abi komandos gerai gynėsi, kol galiausiai vėl ledus pralaužė „Panevėžys“. 30 minutę pasižymėti pavyko „Panevėžio“ puolimo lyderiui Edgarui Baranauskui.

Nors po minutės „Vikingų“ puolėjas Paulius Osauskas sušvelnino rezultatą, o dar po minutės „Panevėžio“ veteranas Arūnas Šteinas gavo raudoną kortelę, „Vikingai“ už to užsikabinti nesugebėjo.

Šeimininkų komandai daugiau pasižymėti nepavyko, o galiausiai „Panevėžys“ įtvirtino savo pergalę tiksliu Manto Adomėno smūgiu.

Jonavos „Vikingai“ 1 : 4 SFK „Panevėžys“

12‘ [0 : 1] Žilvinas Banys

14’ [0 : 2] Marius Butėnas

30’ [0 : 3] Edgaras Baranauskas

31’ [1 : 3] Paulius Osauskas

32’ Arūnas Šteinas („Panevėžys“) – raudona kortelė

36’ [1 : 4] Mantas Adomėnas