„Villarreal“ ir „Man Utd“ žengė į Europos lygos finalą © AFP nuotr.

Ketvirtadienį paaiškėjo UEFA Europos lygos finalo dalyvės.

Į finalą žengė „Villarreal“ ekipa, kuri išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Arsenal“ ir po pergalės pirmajame mače iškovojo kelialapį į Gdanską.

Priminsime, kad pirmoji dvikova baigėsi Ispanijos klubo pergale rezultatu 2:1.

„Villarreal“ finale kausis su „Manchester United“ futbolininkais, kurie, nors ir pralaimėjo antrąsias rungtynes prieš „Romą“ rezultatu 2:3, seriją laimėjo bendru rezultatu 8:5.

„Raudonieji velniai“ po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0 – vienintelį įvartį pelnė Edinsonas Cavani.

Antrojo kėlinio pradžioje „Roma“ užkūrė tikrą pirtį: po įvartį pelnė Edinas Džeko ir Bryanas Cristante, o keletą kartų savo komandą puikiai gelbėjo Davidas De Gea.

E. Cavani 68-ąją minutę rezultatą išlygino.

Vis tik 83-ąją minutę Alexas Tellesas nukreipė kamuolį į savo vartus ir „Roma“ šventė simbolinę pergalę antrajame pusfinalio mače.

Europos lygos finalas bus žaidžiamas gegužės 26-ąją dieną.