„Villarreal“ iškovojo svarbią pergalę prieš pertrauką Ispanijos pirmenybėse © ZUMAPRESS com. nuotr.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse artimiausiu metu prasidės pertrauka, kuri truks iki kitų metų sausio 2 dienos, o „Villarreal“ komanda pagaliau šiek tiek stabilizuoja savo vietą turnyrinėje lentelėje.

„Geltoni submarinai“ namuose 5:2 sutriuškino Deportivo „Alaves“ ekipą.

Po 27 minučių rungtynėse „Villarreal“ pirmavo jau 2:0, dėka rezultatyvių Gerardo Moreno ir Boulaye Dia smūgių. Tačiau 65-ąją minutę rezultatą lygino „Alaves“ ekipa po Joselu įvarčio.

Visgi, po to viskas vėl stojo į savo vežes, Unai Emery auklėtiniai sumušė tris įvarčius ir iškovojo svarbią pergalę prieš trumpas kalėdines atostogas.

Po 18-os turų „La Liga“ pirmenybėse „Villarreal“ jau 9-oje vietoje ir bent jau nuo Europos lygos komandą skiria vos 4 taškai. „Alaves“ lieka apatiniame trejete.