"Villarreal" pasiekė trečią pergalę iš eilės Ispanijos pirmenybėse (VIDEO)

Penktadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 35-ojo turo rungtynės.

"Villarreal" namuose priėmė lygos autsaiderius "Sporting Gijon". "Submarinai" rezultatu 3-1 pranoko varžovus ir įsirašė 18-ąją pergalę šiame sezone.

33-ąją minutę šeimininkus į priekį tiksliu smūgiu išvedė Roberto Soldado, o antrajame kėlinyje savo žodį tarė Cedricas Bakambu. Snaiperis 47-ąją ir 59-ąją minutėmis nuginklavo varžovų vartus ir garantavo komandai pergalę.

73-ąją minutę "Sporting Gijon" pasiekė įvartį, tačiau jis šiose rungtynėse reikšmės jau nebeturėjo - "Villarreal" džiaugėsi pergale.

Penktoje vietoje esantis "Villarreal" klubas dar nepraranda šansų išsikovoti vietą UEFA Čempionų lygoje. Juos nuo viena pozicija aukščiau esančios "Sevilla" skiria 5 taškai.

"Villarreal" 3 - 1 "Gijon"
33' [1 - 0] R. Soldado
47' [2 - 0] C. Bakambu
59' [3 - 0 C. Bakambu
73' [3 - 1] D. Pereira

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10316898" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>