"Villarreal" užsitikrino ketvirtąją vietą, be G. Arlauskio žaidusi "Espanyol" įveikė "Sevilla" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos dar keturios 36-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko moderniajame "San Mames" stadione, kur Bilbao "Athletic" susitiko su Vigo "Celta". Ernesto Valverde auklėtiniai po atkaklios kovos iškovojo pergalę rezultatu 2-1 prieš savo žiūrovus.

13-ąją minutę svečiai įgijo vieno įvarčio pranašumą, tačiau jau 38-ąją minutę rezultatas po Artizo Adurizo 11 metrų baudinio tapo lygus. Negana to, 40-ąją minutę Gabrielis Cabralas buvo pašalintas iš aikštės ir "Celta" liko žaisti dešimtyje. Antrojo kėlinio viduryje pergalingą įvartį šeimininkams pelnė Raulis Garcia.

"Athletic" po pergalės pakilo į penktąją vietą ir į šeštąją poziciją nustūmė būtent "Celta" klubą.

Svarbią pergalę po sutriuškinimo praėjusiame ture šventė Barslelonos "Espanyol" vienuolikė. Giedriaus Arlauskis po keturių praleistų įvarčių prieš "Las Palmas" vėl liko ant suolo, tačiau šįkart katalonai sugebėjo nepraleisti įvarčio ir minimaliu skirtumu nugalėti Europos lygos čempionus "Sevilla" futbolininkus. Pergalingą įvartį "Espanyol" ekipai pelnė puolėjas Felipe Caicedo.

Kitose rungtynėse gyvybiškai svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo iškovojo Madrido "Getafe". Pedro Leono ir Carloso Vigaray'aus įvarčiai sostinės ekipai atnešė pergalę rezultatu 0-2 prieš La Korunjos "Deportivo".

Paskutinėse vakaro rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė "Valencia" ir "Villarreal" futbolininkai. Samuelio ir Adriano įvarčiai lėmė "submarinų" pergalę rezultatu 0-2.

Po pergalės "Villarreal" užsitikrino vietą didžiajame ketverte. Tai reiškia, kad dabartiniai Europos lygos pusfinalio dalyviai kitą sezoną turės galimybę jėgas išbandyti UEFA Čempionų lygos turnyre. Pagal taškus Bilbao "Athletic" teoriškai dar gali pavyti "submarinus", tačiau dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio pastarieji vis tiek liktų ketvirtoje pozicijoje.

"Athletic" 2 - 1 "Celta"
13' [0 - 1] F. Orellana
38' [1 - 1] A. Aduriz (11 m. baudinys)
72' [2 - 1] R. Garcia
40' G. Cabral ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Espanyol" 1 - 0 "Sevilla"
52' [1 - 0] F. Caicedo

"Deportivo" 0 - 2 "Getafe"
41' [0 - 1] P. Leon
85' [0 - 2] C. Vigaray
64' C. Borges ("Deportivo") pašalintas iš aikštės

"Valencia" 0 - 2 "Villarreal"
14' [0 - 1] R. Soldado
33' [0 - 2] Adrian