Vilniaus „Žalgirio“ esporto atstovas debiutuos pasaulio čempionate © lff.lt

Vilniaus „Žalgirio“ klubo esporto žaidėjas Domas Burba debiutuoja pasaulio „FC PRO“ čempionate, kuris vyks liepos 10-12 dienomis Berlyne. Ši galimybė atsirado po to, kai „Žalgiris” triumfavo Esporto A lygoje, kurią kuruoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir yra oficiali „Electronic Arts“ programos dalis.

Dalyvavimas šioje lygoje suteikė Lietuvos čempionui išskirtines galimybes siekti titulų tarptautiniuose čempionatuose, kaip UEFA eČempionų lygoje Londone. „FC PRO” pasaulio čempionato pirmajame etape Domas rungtyniaus dėl patekimo į pagrindinį grupių etapą. Jo varžovai bus „AC Oulu“ (Suomija), „Brugge“ (Belgija), „FC Selango“ (Malaizija) ir „Deportes de Serena“ (Čilė) ekipos.

Grupės nugalėtojas pateks tiesiai į pagrindinį etapą, o antros ir trečios vietos laimėtojai turės sužaisti su kitų grupių atitinkamų vietų atstovais dėl patekimo į kitą etapą.

„Džiaugiuosi turėdamas galimybę atstovauti klubui ir Lietuvui prestižiniuose turnyruose, sieksiu pasirodyti kuo geriau. Kitaip nei čempionų lygoje, čia yra klubų iš egzotinių kraštų, tad lauks įdomios dvikovos su nežinomais žaidėjais“, – teigė Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjas Domas Burba.

Apie būsimą Lietuvos klubo debiutą mintimis pasidalino ir LFF Esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

„Tai unikali galimybė klubui ir pačiam Domui. Tikiu, kad dalyvavimas tokiuose aukšto rango čempionatuose paskatins ir daugiau jaunimo išbandyti savo jėgas virtualiame futbole. Šiuo metu tai puiki proga žaidėjams, siekiantiems aukščiausių tikslų pasaulinėje scenoje“, – teigė LFF atstovas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB