"Vilnius" neatsilaikė prieš "Atlantą" © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" 34-o turo rungtynėse "Vilnius" savo aikštėje rezultatu 1-4 neatsilaikė prieš Klaipėdos "Atlantą".

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas - Gediminas Mažeika
"%c00140" 1 - 4 Klaipėdos "%c00124"
11' [0 - 1] Bogdan Nesterenko
19' [0 - 2] Luka Aničič (11m.)
35' [0 - 3] Pavel Stempkovski (į savo vartus)
82' [0 - 4] Hrvatin Gudelj
90' [1 - 4] Tadas Eliošius

"Vilnius": Šalkauskas; Ovsejuk, V.Ivanov, Viršilo, Stempkovski; Pašin (46' E.Biskys), Freidgeimas, Pocevičius, Eliošiius; Skrockas (65' A.Ivanov), Matulevičius (56' Papšys)

"Atlantas": A.Lekevičus (46' Pocius); Ramonas, Gnedojus, Nesterenko, Šarūnas; Surblys, Delič, Gudelj, Petreikis (46' Henrique); Torres (74' Žvingilas), Aničič

68' Vikentij Ivanov ("Vilnius") pašalintas iš aikštės

Jau 4-ą susitikimo minutę "Vilnius" galėjo įgyti persvarą, tačiau Deividui Matulevičiui pritrūko kelių centimetrų, kad "uždarytų" Tado Eliošiaus perdavimą iš kairiojo atakos krašto.

11-ą minutę "Vilniaus" vartininkas Marius Šalkauskas buvo priverstas ištraukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo, nes "Atlanto" žaidėjas Bogdanas Nesterenko pasinaudojo po kampinio baudos aikštelėje kilusia sumaištimi ir smūgiu iš kelių metrų išvedė savo komandą į priekį – 0-1.

Sužaidus 19 minučių "Atlanto" legionierius iš Kroatijos Luka Aničičius šią persvarą padvigubino tiksliai realizavęs vienuolikos metrų baudinį, kuris į "Vilniaus" vartus buvo skirtas aikštės šeimininkų ekipos gynėjui Vikentijui Ivanovui baudos aikštelėje neleistinai sužaidus prieš Andrių Petreikį – 0-2.

Įpusėjus pirmam kėliniui "Vilnius" surengė žaibišką kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs Deividas Matulevičius dideliu greičiu įsiveržė į varžovų baudos aikštelę, tačiau iš dvylikos metrų smūgiavo tiesiai į "Atlanto" vartininką Arną Lekevičių.

32-ą minutę Deividas Matulevičius prasiveržė jau kairiuoju atakos kraštu, tačiau, nepastebėjęs baudos aikštelės centre buvusio neprižiūrimo Gedimino Skrocko, pats pabandė nuginkluoti A.Lekevičių, bet kamuolys atsimušė į "Atlanto" gynėją Darių Ramoną.

35-ą minutę "Atlanto" persvara tapo triuškinanti, nes "Vilniaus" gynėjas Pavelas Stempkovskis nesėkmingai bandydamas išmušti į baudos aikštelę skersuotą kamuolį netyčia pasiuntė jį į savo vartų tinklą – 0-3.

Po pertraukos "Atlantas" ir toliau ilgiau kontroliavo kamuolį bei turėjo šiokią tokią teritorinę persvarą, kurią antro kėlinio pradžioje įvarčiais galėjo paversti H.Gudeljis.

Iš pradžių kontratakos metu H.Gudeljui nedaug pritrūko, kad "permestų" kamuolį per "Vilniaus" vartininką M.Šalkauską, o kiek vėliau "Atlanto" legionieriaus smūgis sudrebino aikštės šeimininkų ekipos vartų skersinį.

60-ą minutę "Vilnius" nepasinaudojo galimybe rezultatą sušvelninti – šįkart vartų konstrukcijos nuo įvarčio išgelbėjo jau Klaipėdos vienuolikę.

68-ą minutę "Vilniaus" galimybės pakovoti bent dėl taško tapo dar menkesnės, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas vidurio gynėjas V.Ivanovas. Pastarojo vietą gynybos grandyje užėmė atraminiu saugu rungtyniavęs Georgas Freidgeimas, o į atraminio saugo poziciją buvo pastūmėtas Valdas Pocevičius.

Kiekybinę persvarą įgijęs "Atlantas" 82-ą minutę ją pavertė ketvirtuoju įvarčiu į "Vilniaus" vartus, kai Povilo Šarūno perdavimą iš dešiniojo atakos krašto smūgiu iš poros metrų "uždarė" H.Gudeljis – 0-4.

Jau per pridėtą mačo laiką "Vilnius" suorganizavo greitą kontrataką, kuri baigėsi T.Eliošiaus taikliu smūgiu į "Atlanto" vartus – 1-4.

Vis dėlto šeimininkams tai buvo tik paguodos įvartis - Klaipėdos "Atlantas" išsivežė iš Vilniaus tris taškus.