"Vilnius" nesėkmių seriją nutraukė rekordine pergale © Eurofootball.lt
Lietuvos čempionato 31-ojo turo mače Vilniuje "Vėtros" stadione "Vilnius" savo gerbėjų akivaizdoje rezultatu 9-0 sutriuškino Visagino "Interą" ir nutraukė beveik du mėnesius besitęsusią šešių iš eilės pralaimėjimų Lietuvos "A lygoje" seriją.

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 50 žiūrovų
"%c00140" 9 - 0 Visagino "%c00327"
16' [1 - 0] Marius Papšys
27' [2 - 0] Vitalijus Savickas
30' [3 - 0] Konstantinas Solovjovas (į savo vartus)
58' [4 - 0] Marius Papšys
65' [5 - 0] Marius Papšys
73' [6 - 0] Pavel Stempkovski
82' [7 - 0] Georgas Freidgeimas
83' [8 - 0] Georgas Freidgeimas
90' [9 - 0] Eivinas Zagurskas

"Vilnius": Tamulionis; Savickas, V. Ivanov, Viršilo, Pocevičius (28‘ Stempkovski); Freidgeimas, Pašin (69‘ Kruša), Zagurskas, A.Breikštas, Papšys, Dovkša (46‘ E.Biskys)

Vilniečiams šiose rungtynėse negalėjo padėti puolėjas Deivydas Matulevičius, kuriam per LFF taurės turnyro ketvirtfinalio mačą su Vilniaus "Vėtra" buvo parodyta raudona kortelė.

Rungtynes aktyviau pradėjo "Vilniaus" futbolininkai, kurie nuo pirmų minučių prie "Intero" vartų organizavo vieną ataką po kitos. Pirmos pavojingos "Vilniaus" atakos smaigalyje 10 minutę atsidūrė atraminiu saugu rungtyniavęs Georgas Freidgeimas, kuris nuo baudos aikštelės linijos smūgiavo šalia "Intero" vartų.

Netrukus Visagino vienuolikės vartininką smūgiu iš to pačio taško pabandė nuginkluoti ir Viktoras Pašinas, tačiau kamuolys prašvilpė virš skersinio.

16 minutę "Interui" nuo eilinės aikštės šeimininkų atakos apsiginti nepavyko – Marius Papšys sulaukė perdavimo iš kairiojo atakos krašto ir smūgiu galva išvedė "Vilnių" į priekį – 1-0.

Po šio epizodo "Vilniaus" futbolininkai visiškai perėmė žaidimo kontrolę ir retai leisdavo varžovams pereiti į savo aikštės pusę. 25 minutę, po "Intero" pražangos savo baudos aikštelės prieigose, Eivinui Zagurskui pritrūko kelių centimetrų, kad "Vilnius" persvarą padvigubintų.

Kas nepavyko Eivinui Zagurskui, tą 27 minutę atliko kairiojo krašto gynėjas Vitalijus Savickas, po kurio smūgio rezultatas tapo 2-0 "Vilniaus" naudai.

30 minutę "Vilnius" pradėjo varžovų triuškinimą, kai po vieno iš "Vilniaus" žaidėjo smūgio kurioziškai kamuolio nepagavo ir jį į savo vartus nukreipė "Intero" vartininkas Konstantinas Solovjovas.

Pirmam kėliniu artėjant į pabaigą "Vilnius" galėjo dar labiau padidinti ir taip triuškinančią persvarą, bet Georgo Freidgeimo galingai iš 22 metrų smūgiuotą kamuolį "pasitiko" Visagino ekipos vartų virpstas.

Iškart po pertraukos, 47 minutę, progos padidinti savo įvarčių sąskaitą neišnaudojo "Vilniaus" saugas Marius Papšys, kuris atsidūrė vienas prieš "Intero" vartininką, tačiau smūgiavo tiesiai į savo oponentą. Netrukus, po kombinacijos aikštės viduryje, Marius Papšys prasiveržė kairiuoju atakos kraštu ir smūgiavo iš baudos aikštelės kampo, vėl priversdamas pasidarbuoti "Intero" vartininką.

53 minutę vėl neužtikrintai sužaidęs "Intero" vartininkas nesugavo kamuolio, bet pirmas prie jo prišokęs Marius Papšys nepataikė į vartus. Vis dėlto Mariui Papšiui 58 minutę pavyko pasiekti savo tikslą Greitos "Vilniaus" kontratakos metu Marius Papšys aplenkė "Intero" gynėjus ir ramiai nukreipė kamuolį į vartus – 4-0.

Praėjus vos 7 minutėms, "Intero" gynėjų ir vartininko galvos skausmu tapęs Marius Papšys vėl atsidūrė "Vilniaus" kontratakos smaigalyje, greičiu pranoko visus varžovus ir pelnė trečią savo bei penktą komandos įvartį šiose rungtynėse – 5-0.

Likus rungtyniauti 17 minučių rezultatas tapo tiesiog nepadorus, kai dešiniajame atakos krašte kelis varžovus suklaidinęs "Vilniaus" gynėjas Pavelas Stempkovskis smūgiu iš 18 metrų "permetė" kamuolį per vartininką – 6-0.

Per likusį mačo laiką "Vilniaus" futbolininkai tiesiog smaginosi ir turėjo dar kelias progas įmušti, iš kurių dvi 82 ir 83 minutėmis realizavo "Vilniaus" kapitonas Georgas Freidgeimas – 8-0.

Paskutinėmis mačo akimirkomis "Intero" pažeminimą tolimu smūgiu iš 20 metrų užbaigė "Vilniaus" saugas Eivinas Zagurskas – 9-0. Netrukus mačo arbitras paskelbė apie rekordinę "Vilniaus" pergalę.