"Vilnius" sezoną pradėjo pergale prieš "Nevėžį" © Eurofootball.lt
Šeštadienio vidurdienį prasidėjo 2006 metų "A lygos" sezonas. Kadangi I Turo rungtynės buvo nukeltos vėlesniam laikui, čempionatas startavo II turo mačais, ir pirmajame dienos susitikime "Vilniaus" klubas įveikė praėjusio sezono autsaiderį Kėdainių "Nevėžį".

Pirmąjį sezono įvartį įmušė ir 8-ą minutę namuose žaidusius vilniečius į priekį išvedė saugas Vytautas Lukša, ir nors antrojo kėlinio viduryje šeimininkai po Dariaus Artiomovo pašalinimo iš aikštės liko dešimtyje, likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos "Vilniaus" pergalę įtvirtino legionierius iš Brazilijos Adilsonas.

Alyga.lt svetainės paklaustas, kaip vertina savo komandos startą A lygoje, "Vilniaus" ekipos vyriausiasis treneris Kęstutis Latoža atsakė: "Vertinu pagal rezultatą - gerai. Dabar mums svarbiausia - trys taškai. Žaidime, be abejo, yra įvairių niuansų. Mūsų futbolininkai dar neišnaudojo bent 3-4 progų įvarčiui pasiekti. Kėdainiečiai neturėjo nė pusės progos".

Treneris pažymėjo, kad kėdainiečiai pusę antrojo kėlinio turėjo kiekybinę persvarą, nes iš aikštės buvo pašalintas "Vilniaus" gynėjas Darius Artiomovas.

"Jį varžovai išprovokavo. Tačiau aš kaltinu mūsų futbolininką, jis turėjo susivaldyti", - teigė K.Latoža.

Pasak "Vilniaus" stratego, pergalė čempionato starte komandai suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. "Lyginant su praėjusiu sezonu, mūsų ekipa labai pasikeitė, pusę komandos sudaro naujokai. Mums dar reikia laiko susižaisti", - tvirtino K.Latoža.

Trys II-ojo turo susitikimai vyks 16 valandą - Marijampolės "Sūduva" susitiks su Klaipėdos "Atlantu", čempionų titulą ginantis Panevėžio "Ekranas" žais prieš "Šiaulius", o Vilniaus "Žalgiris" susikaus su "Kauno" ekipa. Paskutinėse turo rungtynėse Vilniaus "Vėtros" nuo 18:30 namuose laukia susitikimas su "Šilute".

Statistika

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 290 žiūrovų
Teisėjas - Audrius Kancleris
"%c00140" 2 - 0 "%c00231"
8` [1 - 0] Vytautas Lukša
85` [2 - 0] Adilson Tibes Granemann

"Vilnius": Kijewski; Mrowiec, Artiomovas, Tučinskij, Khubutia; Lukša, Radavičius, Panka, Everton; Ražanauskas, Adilson (87` Jeršovas)

"Nevėžis": Jazokas; Dobilas, Rimavičius, Valančius, Slepakovas; Kestenis (62` Olišauskas), Juknevičius, Smilginas (50` Mykolaitis), Bezykornovas; Činikas, Stankevičius

67` Darius Artiomovas ("Vilnius") pašalintas iš aikštės