"Vilnius" sutriuškino "Nevėžį" © Eurofootball.lt
Vieneriomis rungtynėmis sekmadienį baigėsi "A lygos" 30-ojo turo varžybos. Nepaisant to, kad susitiko turnyrinės lentelės kaimynai, intrigos jose Lietuvos futbolo mėgėjai nesulaukė - "Vilnius" namuose neturėjo vargo su "Nevėžiu" ir sutriuškino jį net 5-0.

"Nevėžiui" dėl geltonų kortelių negalėjo padėti Laurynas Rimavičius, Marius Činikas ir Mindaugas Daunoravičius, traumuotas Dainiui Dobilas, nepaisydami gripo žaidė saugai Darius Adomaitis ir Martynas Juknevičius, tuo tarpu vilniečių gretose nebuvo rugsėjį neblogą žaidimą demonstravusio Vytauto Lukšos.

Jau 17 minutę sostinės klubą į priekį išvedė komandos naujokas Aivaras Laurišas, dar po penkių minučių pasižymėjo brazilas Rinaldo, o 33 ir 35 minutėmis vilčių jaunai "Nevėžio" ekipai nepaliko antras A.Laurišo ir pirmasis Mullerio įvartis.

Įgiję keturių įvarčių pranašumą antrajame kėlinyje vilniečiai atsipalaidavo ir dar kartą įmušė jau tik rungtynėms artėjant į pabaigą - penktą kartą Kėdainių ekipos vartininką Andriu Struką nuginklavo Ramūnas Radavičius. "Vilnius" iškovojo trečią pergalę per paskutines ketverias rungtynes "A lygoje", o "Nevėžis" patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės praleisdamas ne mažiau keturių įvarčių.

Rungtynių statistika

"%c00140" 5 - 0 "%c00231"
17' [1 - 0] Aivaras Laurišas
22' [2 - 0] Rinaldo
33' [3 - 0] Aivaras Laurišas
35' [4 - 0] Muller
82' [5 - 0] Ramūnas Radavičius

"Vilnius": Semež; Mrowiec, Artiomovas, Rodnei; Radavičius, Panka, Everton, Rinaldo, Paulinho; Laurišas, Muller

"Nevėžis": Strukas; Valančius, Slepakovas, D.Adomaitis, Juknevičius; Kestenis, S.Butkus, Bezykornovas, Mykolaitis; Venckus, V.Stankevičius