Viniciaus ir Valverdes vedamas „Real“ pratęsė lyderystę Ispanijoje © AP nuotr.

Madrido „Real“ Ispanijoje iškovojo dar vieną pergalę – 4:2 nukovė Pamplonos „Osasuna“ futbolininkus.

4-ąją minutę Vinicius išvedė karališkąjį klubą į priekį. „Osasuna“ greitai surado atsakymą. 7 minutę rezultatą jau buvo lygus po Ante Budimiro įvarčio.

18-ąją minutę Dani Carvajalis pasirūpino tuo, kad „Real“ vėl pirmautų. Krašto gynėjo įvartis buvo labai gražus.

61-ąją ir 64-ąją minutę Brahimi Diazas bei Vinicius rezultatą pavertė triuškinamu. Diazo įvarčio metu rezultatyvų perdavimą atliko Federico Valverde, pasižymėjęs taip antrąsyk.

Per pridėtą laiką rezultatą sušvelnino Ikeras Munozas. Tiesa, pridėto laiko metu arti labai gražaus įvarčio buvo „Real“ vunderkindas, kurio smūgiuotas kamuolys iš vidurio aikštės pataikė į skersinį.

„Real“ pranašumas turnyrinės lentelės viršūnėje paaugo iki 10 taškų.