VIP nugalėjo „Vikingus“, „Kauno Žalgiris“ neturėjo vargo Gargžduose © futsal.lt nuotr.

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos visos 15-ojo turo rungtynės. Šiame ture tarpusavyje susikovė pirmaujančios keturios komandos, o kai kurie rezultatai nustebino.

Pavyzdžiui, trečioje vietoje šiuo metu esanti Mažeikių VIP namuose sužaidė labai drausmingai ir 3:0 pranoko vienu laipteliu aukščiau esančius Jonavos „Vikingus“.

VIP puolimo lyderis Edgaras Baranauskas pasižymėjo tiek pirmojo, tiek antrojo kėlinio pradžiose, o tai leido Mažeikių ekipai jaustis šiek tiek ramiau.

Galiausiai rungtynių pabaigoje „Vikingai“ žaidė „va-bank“, o tuo pasinaudojo VIP vartininkas Karolis Čirba, kuris smūgiu per visą aikštę įtvirtino savo komandos pergalę.

Kitose rungtynėse lygoje pirmaujantis „Kauno Žalgiris“ neturėjo vargo su ketvirtoje vietoje esančiomis Gargždų „Pramogomis“ ir jas nugalėjo rezultatu 10:2.

Nuo pat rungtynių pradžios „Kauno Žalgiris“ kontroliavo situaciją, o tai leido sėkmingai debiutuoti ir komandos naujokams. Savo įvarčių sąskaitą rungtynių pabaigoje atsidarė 18-metis debiutantas Gediminas Vansevičius, o antrojo kėlinio pradžioje įvartį įmušė ir naujokas iš Brazilijos – Jandersonas.

Visgi, geriausiai šiose rungtynėse pasirodė lietuvis Deividas Reimaris, kuris pasižymėjo net keturis kartus. Dar du įvarčius pelnė brazilas Wesley, o brazilai Ricardo ir Arthuras įmušė po įvartį.

Dar kitose rungtynėse susirėmė nemažai pasikeitimų savo sudėtyse įgyvendinę klubai FK „Saulės kraštas“ ir SFK „Panevėžys“, o pakeitimai svarbią pergalę atnešė „Saulės krašto“ komandai rezultatu 6:4.

Rungtynės buvo atkaklios, nepaisant to, kad „Panevėžys“ šiose rungtynėse užsidirbo dvi raudonas korteles. Visgi, pagrindiniu pergalės kalviu tapo „Saulės krašto“ brazilas Joao Marcosas, kuris savo debiutinėse Futsal A lygos rungtynėse pelnė „hat-tricką“.

Taip pat labai svarbias pergales šįvakar iškovojo naujokas Vilkaviškio „Bruklinas“ ir ŠSPC „Radviliškis“. „Bruklinas“ vyko į Vilnių ir ten 7:4 palaužė vietos „TurboTransfers“ žaidėjus, o „Radviliškis“ namų arenoje 4:2 nugalėjo lygos autsaiderius „Širvintos - VGTU Vilkai“.

Po šių pergalių abi ekipos turi 22 taškus, dalinasi 5-6 vietas ir jau yra tikros, kad nenukris žemiau 7 vietos bei tikrai tęs savo sezoną atkrintamųjų etape.

Mažeikių VIP 3 : 0 Jonavos „Vikingai“

6’ [1 : 0] Edgaras Baranauskas

22’ [2 : 0] Edgaras Baranauskas

39’ [3 : 0] Karolis Čirba

Gargždų „Pramogos“ 2 : 10 „Kauno Žalgiris“

3’ [0 : 1] Wesley

11’ [0 : 2] Deividas Reimaris

17’ [0 : 3] Arthur

20’ [0 : 4] Deividas Reimaris

22’ [0 : 5] Janderson

23’ [1 : 5] Deividas Lukošius

30’ [1 : 6] Ricardo

36’ [2 : 6] Genaras Samsonik

37’ [2 : 7] Wesley

38’ [2 : 8] Deividas Reimaris

39’ [2 : 9] Gediminas Vansevičius

40’ [2 : 10] Deividas Reimaris

FK „Saulės kraštas“ 6 : 4 SFK „Panevėžys“

6’ [1 : 0] Dmytro Klochko

10’ [1 : 1] Jonas Lebedevas

17’ [1 : 2] Donatas Paulauskas

18’ [2 : 2] Aivaras Bagočius

20’ [3 : 2] Aivaras Bagočius

28’ Luis Eduardo („Panevėžys“) - raudona kortelė

29’ [4 : 2] Joao Marcos (iš 10 m.b.)

31’ [5 : 2] Joao Marcos

32’ [5 : 3] Lukas Tatarūnas

33’ [5 : 4] Donatas Paulauskas

35’ [6 : 4] Joao Marcos (iš 10 m.b.)

39’ Egidijus Žagaras („Panevėžys“) - raudona kortelė

„TurboTransfers“ 4 : 7 Vilkaviškio „Bruklinas“

6’ [0 : 1] Benas Buzevičius

7’ [1 : 1] Arnas Levonauskas

12’ [1 : 2] Gintaras Čibirka

18’ [1 : 3] Rokas Gudelis

19’ [1 : 4] Ignas Raštutis

22’ [2 : 4] Andrius Kaulinis

22’ [2 : 5] Ignas Šapola (į savo vartus)

25’ [3 : 5] Armantas Žigas

39’ [3 : 6] Ignas Raštutis

39’ [4 : 6] Arnas Levonauskas (iš 6 m.b.)

40’ [4 : 7] Ignas Raštutis

ŠSPC „Radviliškis“ 4 : 2 „Širvintos - VGTU Vilkai“

9’ [0 : 1] Žydrūnas Germanas

25’ [1 : 1] Rokas Gedminas

27’ [2 : 1] Darius Basevičius

32’ [3 : 1] Rokas Gedminas

39’ [3 : 2] Žydrūnas Germanas

40’ [4 : 2] Donatas Petrauskas