Visos abejonės išskaidytos: Anglijoje stipriausi - "Man Utd" futbolininkai (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šventė iš Milano keliasi į Mančesterį - centrinėse Anglijos "Premier" lygos XXXVI turo rungtynėse "Man Utd" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 įveikė Londono "Chelsea" vienuolikę ir atsidūrė per plauką nuo šalies čempionų titulo.

Sero Alexo Fergusono auklėtiniams iki devynioliktojo klubo istorijoje pirmenybių aukso tetrūkta per likusius du susitikimus iškovoti vieną tašką ir antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys 'mėlynieji' praras net teorines galimybes apginti praėjusias metais iškovotą trofėjų.

'Raudonieji velniai' svečius pasiuntė į nokdauną jau pirmąją mačo minutę - vienas prieš vartininką iššokęs Javieras Hernandezas šaltakraujiškai nuginklavo Petrą Cechą.

Kėlinio viduryje Nemanja Vidičius tradiciškai - po įžaisto kampinio - padvigubino visas rungtynes aktyviau žaidusių šeimininkų persvarą - 2-0.

"Chelsea" ekipai atgimė viltis "užsikabinti", kuomet 68 minutę rezultatą smūgiu iš arti sušvelnino Frankas Lampardas, tačiau tai tebuvo viskas, ką Carlo Ancelotti kariauna sugebėjo išspausti.

Likusį laiką dominavo ir ne vieną pavojingą progą prie varžovų vartų sukūrė pelnytai dvikovoje triumfavę "Man Utd" futbolininkai.

"Man Utd" 2 - 1 Londono "Chelsea"
1' [1 - 0] J. Hernandez
23' [2 - 0] N. Vidic
68' [2 - 1] F. Lampard