Vokiečiai neišlaikė dviejų įvarčių persvaros mače su Argentina

Trečiadienį vakare Dortmunde kontrolines rungtynes sužaidė Vokietijos ir Argentinos rinktinės.

Puikiai susitikimą pradėję Vokietijos futbolininkai nusvilo antrajame kėlinyje – laiku atlikti Lionelio Scaloni keitimai leido argentiniečiams pasiekti lygiąsias 2:2.

16-ąją minutę vokiečius į priekį išvedė Serge'as Gnabry. Vos po šešių minučių tas pats S. Gnabry atliko perdavimą Kai Havertzui, kuris padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių.

Atrodė, kad vokiečių šiose rungtynėse jau nesustabdys niekas, tačiau Argentina antrajame kėlinyje žaidė tarsi kita komanda.

66-ąją minutę intrigą sugrąžino po keitimo pasirodęs ir savo pirmąjį įvartį nacionalinėje komandoje pasiekęs Lucas Alario.

Iš vokiečių pergalė buvo atima 85-ąją minutę, kai dar vieną debiutinį įvartį šiose rungtynėse pasiekė Lucas Ocamposas, aikštėje pasirodęs iškart po pirmojo kėlinio.

Vokietija 2 - 2 Argentina
16' [1 - 0] S. Gnabry
22' [2 - 0] K. Havertz
66' [2 - 1] L. Alario
85' [2 - 2] L. Ocampos