Protes tai dėl Miuncheno „%c00001“ saugo Mehmeto Schollio (%p00023) įtraukimo į Vokietijos rinktinės sudėtį, kuri žais Pasaulio čempionate, įgauna vis didesnį mastą. 175 tūkstančiai vokiečių pateikė peticiją šiuo klausimu rinktinės strategui Jurgenui Klinsmannui.

Peticija vadinasi „Schollį - Vokietijai“. Du studentai Frankas Endersas ir Sebastianas Glemseras, šios idėjos autoriai, įteiks peticiją su 175 tūkstančiais parašų, kurioje prašoma įtraukti M.Schollį į rinktinę, J.Klinsmannui penktadienį.

J.Klinsmannas dvidešimt trijų žaidėjų pavardes, kurie atstovaus rinktinei, įvardins trimis dienomis vėliau - gegužės 15 dieną.

Pats M.Schollis nesitiki patekti į Vokietijos rinktinės sudėtį, kadangi prieš mėnesį J.Klinsmannas pasakė, kad „Bayern“ žaidėjui nėra vietos rinktinėje.

M.Schollis yra pirmas turkų kilmės žaidėjas atstovavęs Vokietijai. Nacionalinėje rinktinėje jis sužaidė 36 rungtynes.

Prieš mėnesį M.Schollas nebuvo įtrauktas į trisdešimties žaidėjų preliminarią Vokietijos rinktinės sudėtį, tuomet J. Klinsmannas kalbėjo: “Mes esame patenkinti jo pasirodymu „Bayern“ klube per kelias pastarąsiais savaites, bet mūsų tikslas yra 28 – 30 lygiaverčių žaidėjų grupė.“
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos