Šiandien 21:45 Lietuvos laiku Jose Alvalade stadione bus žaidžiamos D grupės rungtynės tarp Vokietijos ir Čekijos vienuolikių.

Čekai su 6 taškais pirmauja grupėje ir niekas nebegali užkirsti jiems kelio į Europos čempionato ketvirtfinalį. Tuo tarpu vokiečiams, kurie turi 2 taškus, šiandien reikalinga pergalė.

Čekija

Čekijos ekipa, praėjusiose varžybose po įtemptos kovos įveikusi olandus 3-2, jau užsitikrino kelialapį į ketvirtfinalį, tad jos treneris Karelas Bruckneris šios dienos rungtynėse tikriausiai leis pailsėti pagrindiniams savo futbolininkams ir į aikštę leis visiškai kitokią Čekijos rinktinę nei ankstesniuose mačuose.

Tačiau ir ši Čekijos komanda nebus lengvas grobis Vokietijos futbolininkams, kadangi aikštėje matysime tokius žaidėjus, kaip UEFA Čempionų Lygos finalininką su "Monaco" Jaroslavą Plašilą, "Liverpool" atstovaujantį Vladimirą Šmicerą, įmušusį mače su Olandais, bei rungtynėse su latviais pasižymėjusį Mareką Heinze.

Vokietija

Vokiečiai šiose rungtynėse sieks tik pergalės, nes tik ji suteikia kelialapį į ketvirtfinalį, nebent latviai ir olandai sužaistų lygiosiomis, tuomet Vokietijos futbolininkams užtektų ir lygiųjų. Nepaisant to, kad čekai rungtyniaus nepilnos sudėties, Vokietijos nacionalinės ekipos treneris Rudi Volleris bando nuteikti savo komanda kautis visu 100%.

Po nesėkmingų rungtynių su latviais, Volleris vėl grįžta prie taktinės schemos 4-5-1 ir rungtyniaus vieninteliu puolėju - Kevinu Kuranyi. Vienintelis žaidėjų pasikeitimas Vokietijos ekipoje - Bastiano Schweinsteigerio pasirodymas startinėje sudėtyje. Čia jis turėtų pakeisti blankiai rungtyniavusį Berndą Scheiderį.

Numanomos sudėtys:

Vokietija (4-5-1): Kahn; Friedrich, Wörns, Nowotny, Lahm; Schweinsteiger, Baumann, Hamann, Frings; Ballack; Kuranyi.

Čekija (4-4-2): Blazek; Jiranek, Bolf, Ujfaluši, Jankulovski; Plašil, Tyce, Vachoušek, Šmicer; Lokvenc, Heinz.

Rungtynių arbitras: Terje Hauge (Norvegija)
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos