Vokietija draugiškame mače sutrypė armėnus, brazilai palaužė serbus (+ kiti rezultatai)

Brazilijoje vyksiančiam pasaulio čempionatui besiruošiančios rinktinės tęsia draugiškų rungtynių maratoną. Penktadienį buvo sužaisti trys kontroliniai susitikimai.

Pirmajame, anksčiausiai vykusiame mače, Fabio Capello treniruojama Rusijos rinktinė Maskvoje rezultatu 2 - 0 palaužė Maroko futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams mušė Vassilis Berezutskis bei Yuri Zhirkovas.

Vėliau vykusiose rungtynėse užfiksuota įvarčių fiesta. Viena artėjančio čempionato favoričių Vokietija rezultatu 6 - 1 pervažiavo Armėnijos vienuolikę.

Du įvarčius šiame susitikime pelnė Mario Gotze, po vieną pridėjo Andre Schurrle, Lukas Podolskis, Benediktas Howedesas bei Miroslavas Klose. Varžovų gretose pasižymėjo Henrikhas Mkhitaryanas.

Prastesnė žinia vokiečių gerbėjams - puolėjo Marco Reuso trauma. "Borussia" klubo lyderis buvo išvežtas į ligoninę, nėra aišku, ar futbolininkas spės atsigauti iki pasaulio pirmenybių.

Tuo tarpu artėjančio čempionato šeimininkė Brazilija tik minimaliu rezultatu palaužė serbus. Pergalingą įvartį 58-ąją minutę pelnė Fredas.

Rusija 2 - 0 Marokas
29' [1 - 0] V.Berezutski
58' [2 - 1] Y.Zhirkov

Vokietija 6 - 1 Armėnija
52' [1 - 0] A.Schurrle
69' [1 - 1] H.Mkhitaryan (11 m)
72' [2 - 1] L.Podolski
73' [3 - 1] B.Howedes
76' [4 - 1] M.Klose
82' [5 - 1] M.Gotze
85' [6 - 1] M.Gotze

Brazilija 1 - 0 Serbija
58' [1 - 0] Fred

Kolumbija 3 - 0 Jordanija

42' [1 - 0] J.Rodriguez (11m. baudinys)

83' [2 - 0] J.Cuadrado (11m. baudinys)

89' [3 - 0] F.Guarin

Kroatija 1 - 0 Australija

58' [1 - 0] N.Jelavič

Japonija 4 - 3 Zambija

9' [0 - 1] C.Katongo

29' [0 - 2] N.Sinkala

40' [1 - 2] K.Honda (11m. baudinys)

73' [2 - 2] S.Kagawa

75' [3 - 2] K.Honda

89' [3 - 3] L.Musonda

90' [4 - 3] Y.Okubo

Graikija 2 - 1 Bolivija

21' [1 - 0] P.Kone

54' [2 - 0] K.Katsouranis

70' [2 - 1] R.Cardozo

Airija 1 - 1 Kosto Rika

18' [1 - 0] K.Doyle

64' [1 - 1] C.Borges (11m. baudinys)

67' R.Keane (Airija) nerealizavo 11m. baudinio

42' G.Gonzalez (Kosto Rika) pašalintas iš aikštės

Meksika 0 - 1 Portugalija

90' [0 - 1] B.Alves