Vokietija, Nyderlandai ir Kroatija – kitų metų Europos čempionate

Šeštadienį 21 val. 45 min. vakare 2020 m. Europos čempionato atrankoje buvo sužaistos likusios penkerios rungtynės. Po šio vakaro dėl vietos pagrindiniame turnyro etape yra saugios dar keturios rinktinės.

Įspūdingu stiliumi Baltarusijos rinktinę namuose nugalėjo Vokietijos futbolininkai. Joachimo Lowo auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 4:0.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Madrido "Real" saugas Toni Kroosas – jis pelnė du įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Dar po įvartį vokiečiams pridėjo Leonas Goretzka ir Mattiasas Ginteris.

C grupėje antrąjį kelialapį į Europos čempionatą iškovojo Nyderlandai. Ronaldo Koemano auklėtiniai neįveikė Šiaurės Airijos, tačiau jiems užteko ir nulinių lygiųjų.

Šiaurės Airija taškais dar gali susilyginti su olandais, tačiau tarpusavio rungtynių santykis yra varžovų pusėje.

Taip pat dėl vietos Europos čempionate yra saugūs kroatai. Pasaulio vicečempionai mače su Slovakija atsilikinėjo po pirmųjų 45 minučių, tačiau trys įvarčiai antrajame kėlinyje nulėmė pergalę rezultatu 3:1.

Paskutines rungtynes sužaidę kroatai su šia pergale taip pat laimėjo savo grupę. Tuo tarpu slovakai po pralaimėjimo kaip reikiant sukomplikavo šansus žengti tolyn.

Ketvirta rinktine, kuri yra garantuota dėl savo vietos kitų metų čempionate, tapo Austrija. Ji namuose rezultatu 2:1 nugalėjo Šiaurės Makedoniją ir žemiau antros pozicijos jau nebekris.

Paskutinės rungtynės tarp Izraelio ir Lenkijos baigėsi pastarųjų pergale. Lietuvos kaimynai kelialapį į Europos pirmenybes užsitikrino jau praėjusios rinktinių pertraukos metu.