Vokietijoje - "Bayer" ir "Wolfsburg" klubų pergalės (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 20-ojo turo rungtynės.

Lėverkuzeno "Bayer" namuose priėmė "Mainz". Rungtynių šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 2-0 ir sugrįžo į antrąją vietą.

48-ąją minutę "Bayer" į priekį išvedė Leonas Bailey, o pergalę 68-ąją minutę užtikrino nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs Wendellis.

Kitose rungtynėse taip pat pergale tik kiek sunkesne džiaugėsi "Wolfsburg". 72-ąją minutę tikslus Yunuso Malli smūgis nulėmė "vilkų" pergalę prieš "Hannover".

"Wolfsburg" po pergalės ir toliau išlieka 13-oje pozicijoje.

"Bayer" 2 - 0 "Mainz"
48' [1 - 0] L. Bailey
68' [2 - 0] Wendell (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10899482" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Hannover" 0 - 1 "Wolfsburg"
72' [0 - 1] Y. Malli