Vokietijoje - "Bayern" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį vyko septynerios IX turo rungtynės.

Pergalę po kelių nesėkmingų rungtynių iškovojo Miuncheno "Bayern" klubas, išvykoje 2-1 įveikęs "Freiburg" ekipa.

Svečiai į priekį išsiveržė 42-ąją minutę - Luca Toni smūgį atrėmė "Freiburg" vartininkas, bet pirmasis prie kamuolio suskubo puolėjas Thomasas Mulleris.

68-ąją minutę "Bayern" priekyje buvo jau 2-0, kai po to paties T.Mullerio pakelto kamuolio iš krašto, šeimininkų žaidėjas Du-Ri Cha įsimušė jį į savus vartus.

Nors Stefanas Reisingeris "Freiburg" atsilikimą sušvelnino iki 1-2, tačiau finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Bayern" klubo pergalę.

Pergales iškovojo ir pirmjame ketverte esančios komandos - Bremeno "Werder" bei Gelzenkircheno "Schalke". Savo varžovus taip pat įveikė ir Frankfurto "Eintracht", "Niurnberg" bei "Koln" klubai.

Nulinėmis lygiosiomis pasibaigė turnyrinės lentelės lyderių dvikova tarp "Hamburg" ir Leverkuzeno "Bayer" ekipų.

"Hamburg" 0 - 0 Leverkuzeno "Bayer"

"Stuttgart" 1 - 2 Gelzenkircheno „Schalke"
24' [0 - 1] Ivan Rakitic
73' [1 - 1] Cacau
76' [1 - 2] Kevin Kuranyi

„Koln“ 1 - 0 „Mainz“
42' [1 - 0] Milivoje Novakovic

Frankfurto "Eintracht" 2 - 1 „Hannover“
24' [1 - 0] Nikos Liberopoulos
68' [1 - 1] Jiri Stajner
74' [2 - 1] Alexander Meier

„Freiburg“ 1 - 2 Miuncheno "Bayern"
42' [0 - 1] Thomas Müller
68' [0 - 2] Du-Ri Cha (į savus vartus)
90' [1 - 2] Stefan Reisinger

"Nurnberg" 3 - 0 Berlyno "Hertha"
18' [1 - 0] Daniel Gygax
26' [2 - 0] Albert Bunjaku
60' [3 - 0] Albert Bunjaku

Bremeno "Werder" 2 - 0 "Hoffenheim"
18' [1 - 0] Claudio Pizarro
22' [2 - 0] Per Mertesacker

14' Eduardo („Hoffenheim“) nerealizavo 11 metrų baudinio