Vokietijoje „Bayern“ ir „Bayer“ rungtynės baigėsi lygiosiomis © JumpStory nuotr.

Vokietijos pirmenybėse Miuncheno „Bayern“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa.

Šeimininkai rungtynėse smogė pirmieji. 18 minutę po sumaišties baudos aikštelėje, kamuolys atsidūrė prie Niklaso Sule kojų ir galingu smūgiu nepaliko šansų priešininkų vartininkui Lukasui Hradecky.

Tačiau, Lėverkuzeno komandos futbolininkai sureagavo į praleistą įvartį ir sugebėjo išlyginti rezultatą. 36 minutę Keremas Demerbayus iš standartinės padėties pakėlė kamuolį į baudos aikštelę ir Thomasas Mulleris kurioziškai pasiuntė jį į savuosius vartus.

Vos už keletos momentų, „Bayer“ turėjo keletą auksinių progų pasižymėti. Amine‘as Adili apsivarė vartininką ir iš gan aštraus kampo nesugebėjo nukreipti kamuolio į tuščius vartus. Adili iššvaistė ir dar vieną puikią galimybę pelnyti įvartį. Po puikaus komandos draugo perdavimo vienas prieš vieną su vartininku išėjęs prancūzas pasiuntė kamuolį šalia vartų.

Prabėgus keletai akimirkų, svečiai vėl pasileido į puolimą. Charles Aranguizas visiškai laisvas gavo kamuolį baudos aikštelėje, tačiau jo smūgį fantastiškai atlaikė vartininkas Svenas Ulreichas.

Antrame kėlinyje abi komandos turėjo galimybių pasižymėti, tačiau rezultatas taip ir išliko lygus.

Po šių rungtynių „Bayern“ toliau išlieka vienvaldžiais pirmenybių lyderiais 9 taškais lenkdami savo artimiausius persekiotojus „Borussia“. Tuo tarpu „Bayer“ toliau stovi trečioje pozicijoje.

„Bochum“ 2:1 „Greuther Furth“

„Hertha Berlin“ 1:4 „Eintracht Frankfurt“

„RB Leipzig“ 1:1 „Freiburg“

„Wolfsburg“ 1:0 „Union Berlin“