Vokietijoje - "Bayern" ir "Borussia" klubų pergalės (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 32-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų titulą praėjusiame ture užsitikrinęs Miuncheno "Bayern" namuose susigrūmė su "Darmstadt". Carlo Ancelotti auklėtiniai lengvos dvikovos neturėjo - pergalę pasiekė minimaliu skirtumu.

18-ąją minutę Juanas Bernatas individualiu meistriškumo išvedė bavarus į priekį. Šeimininkai visą rugtynių laiką dominavo aikštėje, tačiau svečiai turėjo galimybę pasiekti lygiąsias - 86-ąją minutę Hamitui Altintopui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Kitose rungtynėse Dortmundo "Borussia" rezultatu 2-1 nugalėjo "Hoffenheim" ekipą ir susigrąžino trečiąją poziciją. Marco Reuso ir Pierre'o-Emericko Aubameyango įvarčiai atvedė "geltonai juodus" į pergalę.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Wolfsburg" ir "Leipzig" pergalėmis bei "Gladbach Borussia" - "Augsburg" ir "Ingolstadt" - "Bayer" lygiosiomis.

"Bayern" 1 - 0 "Darmstadt"

"Borussia" 2 - 1 "Hoffenheim"

"Gladbach" 1 - 1 "Augsburg"

"Eintracht" 0 - 2 "Wolfsburg"

"Ingolstadt" 1 - 1 "Bayer"

"Hertha" 1 - 4 "Leipzig"