Vokietijoje - "Bochum" ir "Bielefeld" pergalės © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį buvo žaidžiami paskutiniai du XVIII turo susitikimai.

Ir toliau banguotai rungtyniauja Bremeno "Werder" ekipa, kuri šįsyk namuose 1-2 pralaimėjo "Bielefeld" klubui.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Thorbenas Marxas, bet dar pirmojo kėlinio pabaigoje "Werder" puolėjas Hugo Almeida išlygino rezultatą.

Vis dėlto 49 minutę lemiamą mačo įvartį pelnė "Bielefeld" puolimo lyderis Arturas Wichniarekas. Po šių rungtynių "Werder" yra 10-toje vietoje, o "Bielefeld" 14-toje pozicijoje.

Tuo tarpu kitose dienos rungtynėse "Bochum" namuose įveikė "Karlsruhe" klubą. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Christianas Fuchsas ir Diego Klimowiczius.

Bremeno "Werder" 1 - 2 "Bielefeld Arminia"
24' [0 - 1] Thorben Marx
44' [1 - 1] Hugo Almeida
49' [1 - 2] Artur Wichniarek

"Bochum" 2 - 0 "Karlsruhe"
26' [1 - 0] Christian Fuchs
65' [2 - 0] Diego Klimowicz