Vokietijoje - devinta iš eilės "Wolfsburg" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos septynerios XXVII turo rungtynės.

Pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje vargais negalais išsaugojo "Wolfsburg" ekipa, išvykoje 2-1 palaužusi Menchengladbacho "Borussia" bei iškovojusi devintą pergalę iš eilės.

21 minutę svečiai pirmavo, kai po Zvjezdano Misimovičiaus perdavimo iš krašto galva įvartį pelnė Edinas Dzeko, bet 79 minutę šeimininkai pelnytai atstatė pusiausvyrą - po Marko Marino baudos smūgio pasižymėjo Dante.

Po šio įvarčio "Wolfsburg" užgulė varžovų vartus ir, nors 83 minutę vartininkas Loganas Bailley fantastiškai atrėmė Grafite smūgį iš kelių metrų, 85 minutę po sumaišties baudos aikštelėje pergalę tiksliu šūviu išplėšė Sacha Rietheris.

Po dviejų triuškinančių nesėkmių prieš "Wolfsburg" bei "Barcelona" klubus atsitiesė čempionas Miuncheno "Bayern", namie 4-0 įveikęs Frankfurto "Eintracht".

Jau 3 minutę šeimininkai pirmavo, kai iš 22 metrų įvartį įmušė lietuviams puikiai pažįstamas prancūzas Frankas Ribery, o 17 minutę persvarą po pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo padvigubino italas Luca Toni.

Dvikovos baigtis praktiškai buvo nulemta 36 minutę, kai galva po kampinio trečią įvartį įmušė gynėjas Lucio, bet po didžiosios pertraukos krito ir ketvirtasis įvartis - po Luca Toni smūgio atšokusį kamuolį į tinklą pasiuntė saugas Bastianas Schweinsteigeris.

Miuncheno "Bayern" 4 - 0 Frankfurto "Eintracht"
3' [1 - 0] Franck Ribery
17' [2 - 0] Luca Toni
36' [3 - 0] Lucio
48' [4 - 0] Bastian Schweinsteiger

Dortmundo "Borussia" 3 - 1 "Koln"
10' [0 - 1] Nemanja Vucicevic
29' [1 - 1] Neven Subotic
49' [2 - 1] Tamas Hajnal
81' [3 - 1] Pedro Tonon Geromel (į savus vartus)

Gelzenkircheno "Schalke" 2 - 0 "Karlsruhe"
24' [1 - 0] Kevin Kuranyi
80' [2 - 0] Jefferson Farfan

"Cottbus" 2 - 1 "Bielefeld"
43' [1 - 0] Dimitar Rangelov
48' [1 - 1] Vlad Munteanu
59' [2 - 1] Stanislav Angelov

"Hannover" 2 - 0 Berlyno "Hertha"
29' [1 - 0] Mike Hanke
62' [2 - 0] Arnold Bruggink

89' iš aikštės pašalintas Andrey Voronin ("Hertha")

Menchengladbacho "Borussia" 1 - 2 "Wolfsburg"
21' [0 - 1] Edin Dzeko
79' [1 - 1] Dante
85' [1 - 2] Sacha Riether

"Hoffenheim" 0 - 3 "Bochum"
42' [0 - 1] Stanislav Sestak
55' [0 - 2] Stanislav Sestak
69' [0 - 3] Stanislav Sestak

60' iš aikštės pašalintas Marques Eduardo ("Hoffenheim")
61' iš aikštės pašalintas Daniel Haas ("Hoffenheim")