Vokietijoje - didelis "Wolfsburg" žingsnis triumfo link © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos devynerios priešpaskutinio XXXIII turo rungtynės.

Itin arti pirmojo čempionų titulo istorijoje atsidūrė "Wolfsburg" klubas, išvykoje net 5-0 sutriuškinęs "Hannover" bei įgijęs dviejų taškų persvarą prieš Miuncheno "Bayern".

Koja kojon iki šiol žengę 'Bavarai' tenkinosi lygiosiomis 2-2 su "Hoffenheim" ir paskutiniajame ture turės tikėtis, kad "Wolfsburg" namie pralaimės Brėmeno "Werder".

Pirmąją progą Žemutinės Saksonijos derbyje sukūrė Hanoverio ekipa, bet lenkas Jacekas Krzynowekas pataikė į virpstą. Tai pažadino svečius, kurie jau 14 minutę įsiveržė į priekį - Edinas Dzeko techniškai susistabdė kamuolį krūtine bei pasiuntė jį į tinklą iš už baudos aikštelės ribų.

"Hannover" turėjo keletą galimybių atstatyti pusiausvyrą, tačiau "Wolfsburg" po įmušto įvarčio perėmė iniciatyvą.

Iš pradžių tikslumo baudos smūgiu pritrūko Marcelui Schaferiui, o Christianas Gentneris sudrebino skersinį, bet 33 bei 36 minutėmis rungtynių baigtį nuėlėm Grafite, dukart pasižymėjęs po perdavimų iš kairiojo krašto.

Po pertraukos ketvirtąjį įvartį galva po Zvjezdano Misimovičiaus perdavimo įmušė Dzeko, o 80 minutę bosnis į savo sąskaitą įsirašė 'hattrick'ą', pasiųsdamas kamuolį į vartus po Makoto Hasebe perdavimo.

Kur kas sunkiau sekėsi titulą ginančiam "Bayern" klubui, kuriam nepavyko palaužti "Hoffenheim".

Miuncheno vienuolikė 16 minutę pirmavo, kai po Lukaso Podolski perdavimo devintąjį įvartį sezone įmušė prancūzas Franckas Ribery.

Bet šeimininkai nesutriko ir jau 21 minutę atstatė pusiausvyrą, kai Demba Ba smūgiuotas kamuolys po rikošeto su gynėju Martinu Demicheliu atsidūrė tinkle.

Tai nebuvo pabaiga - 28 minutę "Hoffenheim" pirmavo 2-1, kai galva pasižymėjo Eduardo, tačiau lygiai tokiu pat būdu prieš pat didžiąją pertrauką pusiausvyrą grąžino italas Luca Toni.

Antrajame kėlinyje "Bayern" galėjo ne kartą įmušti trečiąjį įvartį, bet progų neišnaudojo ir susikomplikavo padėtį turnyrinėje lentelėje.

"Hannover" 0 - 5 "Woflsburg"
14' [0 - 1] Edin Dzeko
33' [0 - 2] Grafite
36' [0 - 3] Grafite
53' [0 - 4] Edin Dzeko
80' [0 - 5] Edin Dzeko

"Hoffenheim" 2 - 2 Miuncheno "Bayern"
16' [0 - 1] Franck Ribery
21' [1 - 1] Demba Ba
29' [2 - 1] Marques Carlos Eduardo
44' [2 - 2] Luca Toni

Leverkuzeno "Bayer" 5 - 0 Menchengladbacho "Borussia"
31' [1 - 0] Stefan Kiessling
44' [2 - 0] Patrick Helmes
68' [3 - 0] Gonzalo Castro
81' [4 - 0] Michal Kadlec
87' [5 - 0] Dante (į savus vartus)

"Hamburg" 0 - 1 "Koln"
9' [0 - 1] Fabrice Ehret

Dortmundo "Borussia" 6 - 0 "Arminia"
43' [1 - 0] Sebastian KEhl
53' [2 - 0] Tamas Hajnal
69' [3 - 0] Nelson Valdez
72' [4 - 0] Mohamed Zidan
84' [5 - 0] Tinga
87' [6 - 0] Mohamed Zidan

"Stuttgart" 2 - 0 "Cottbus"
19' [1 - 0] Thomas Hitzlsperger
78' [2 - 0] Jeronimo Cacau

Bremeno "Werder" 1 - 3 "Karlsruhe"
29' [0 - 1] Lars Stindl
39' [0 - 2] Lars Stindl
55' [0 - 3] Alexander Iashvili
73' [1 - 3] Hugo Almeida

Berlyno "Hertha" 0 - 0 Gelzenkircheno "Schalke"

"Bochum" 2 - 0 Frankfurto "Eintracht"
26' [1 - 0] Vahid Hashemian
73' [2 - 0] Diego Klimowicz