Vokietijoje - eilinė "Bayern" pergalė ir Chicharito "hat-trickas" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 16-ojo turo rungtynės.

Praėjusiame ture pirmąjį pralaimėjimo skonį patyrusi Miuncheno "Bayern" ekipa namuose susigrūmė su "Ingolstadt". Antrajame kėlinyje prabilę bavarai pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

Pirmasis šeimininkus 65-ąją minutę išvedė Robertas Lewandowskis, o galutinį tašką šiame susitikime po 10 minučių padėjo gynėjas Philippas Lahmas.

Tai - 14-oji bavarų pergalė šiose "Bundesliga" pirmenybėse, jų sąskaitoje - 43 taškai.

Kitose rungtynėse pergales šventė Berlyno "Hertha" ir "Hoffenheim", o "Wolfsburg" ir Brėmeno "Werder" namuose prarado taškus.

Paskutinėje vakaro dvikovoje susigrūmė Lėverkuzeno "Bayer" ir Monchengladbacho "Borussia". Lėverkuzeno ekipa nepaliko jokių vilčių svečiams ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 5-0.

Susitikime išsiskyrė Javieras Hernandezas, per 13 minučių sugebėjęs pasižymėti tris kartus. Kitus du įvarčius pridėjo taip pat vienas "Bayer" lyderių Stefanas Kiesslingas.

"Bayern" 2 - 0 "Ingolstadt"

65' [1 - 0] R. Lewandowski

75' [2 - 0] P. Lahm

"Darmstadt" 0 - 4 "Hertha"

12' [0 - 1] V. Ibisevič

26' [0 - 2] V. Plattenhardt

50' [0 - 3] V. Ibisevič

77' [0 - 4] S. Kalou

"Hoffenheim" 1 - 0 "Hannover"

30' [1 - 0] J. Schmid

"Werder" 1 - 1 "Koln"

4' [1 - 0] J. Vestergaard

79' [1 - 1] D. Svento

38' A. Ujah ("Werder") nerealizavo 11 m. baudinio

"Wolfsburg" 1 - 1 "Hamburger"

21' [0 - 1] N. Muller

78' [1 - 1] M. Arnold

"Bayer Leverkusen" 5 - 0 "Gladbach Borussia"

30' [1 - 0] S. Kiessling

63' [2 - 0] Chicharito

66' [3 - 0] S. Kiessling

75' [4 - 0] Chicharito

76' [5 - 0] Chicharito