Vokietijoje - eilinė "Borussia" nesėkmė ir favoritų kluptelėjimai

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės šešerios šių metų 17-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" 2014-us metus užbaigė eiliniu pralaimėjimu. Brėmeno "Werder" rezultatu 2-1 palaužė Jurgeno Kloppo vadovaujamą ekipą.

3-ąją minutę Davie Selke išvedė šeimininkus į priekį, o pranašumą antrajame kėlinyje padidino Finas Bartelsas. Vis dėlto, 69-ąją minutę Matsas Hummelsas pelnė įvartį, tačiau jis kitokios rungtynių baigties nelėmė.

Taip pat taškus prarado "Borussia Moenchengladbach" futbolininkai, rezultatu 1-2 nusileidę "Augsburg". Lygiąsias ir vieną tašką į savo sąskaitą įsirašė Lėverkuzeno "Bayer" bei Gelzenkircheno "Schalke".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Wolfsburg" namuose po atkaklios kovos palaužė "Koln" pasipriešinimą. Svečiai pirmavo, tačiau "vilkai" atsitiesė ir iškovojo pergalę.

Įdomu tai, kad Vokietijos vicečempionai "Borussia" turnyrinėje lentelėje rikiuojasi priešpaskutinėje vietoje.

"Werder" 2 - 1 "Borussia"

3' [1 - 0] D.Selke

62' [2 - 0] F.Bartels

69' [2 - 1] M.Hummels

"Bayer" 1 - 1 "Eintracht"

36' [0 - 1] A.Meier

83' [1 - 1] K.Bellarabi

"Schalke" 0 - 0 "Hamburger"

"Stuttgart" 0 - 0 "Paderborn"

"Augsburg" 2 - 1 "Gladbach"

3' [0 - 1] M.Kruse (11m. baudinys)

20' [1 - 1] M.Feulner

51' [2 - 1] R.Bobadilla

"Wolfsburg" 2 - 1 "Koln"

11' [0 - 1] D.Maroh

16' [1 - 1] B.Dost

78' [2 - 1] Naldo