Vokietijoje - "Eintracht" pergalė bei "Borussia" ir "Bochum" lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo žaidžiami du paskutiniai XI turo susitikimai.

Pergalės nepavyko iškovoti Dortmundo "Borussia" ekipai, kuri mačą namuose su "Bochum" baigė lygiosiomis 1-1.

Svečiai į priekį įsiveržė 27 rungtynių minutę, kai pasižymėjo Thomaszas Zdebelas, tačiau dar pirmojo kėlinio pabaigoje Mohamedas Zidanas rezultatą išlygino.

Visgi antrąjame kėlinyje "Borussia" pastangos išlyginti rezultatą vaisių nedavė ir mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Tuo tarpu antrame dienos mače pergalę išvykoje iškovojo Frankfurto "Eintrach" klubas, kuris 2-1 įveikė "Gladbach".

Nugalėtojų gretose du įvarčius pelnė Martinas Feninas, o vienintelį įvartį "Gladbach" ekipai pelnė į savus vartus įsimušęs "Eintracht" žaidėjas Marco Russas.

"Borussia" 1-1 "Bochum"
27' [0-1] Thomasz Zdebel
44' [1-1] Mohamedas Zidanas

"Gladbach" 1-2 "Eintracht"
12' [1-0] Marco Russ (į savus vartus)
16' [1-1] Martin Fenin
53' [1-2] Martin Fenin